Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 barátnőm aki szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bihari Aliz kérdése:

Van 1 barátnőm aki szerelmes egy nála 6-7 évvel idősebb srácba es a fiú is vonzódik hozzá . Baj a 6-7 év körüli különbség?

Figyelt kérdés
Nem sürgős
2018. ápr. 26. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd, illetve a srác?
2018. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a (kis)lány 12, akkor igen, baromi nagy a különbség.

Ha a lány tegyük fel 18-20, akkor nem vészes

2018. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Timofiev ***** válasza:

Elég nehéz erre válaszolni, ha csak a korkülönbséget nézzük, akkor ha a lány elmúlt 18 akkor nem ennyi korkülönbségen fog múlni, előtte már kicsit necces. Van olyan ismerősöm, aki velem egykorú (24/F) és kb. 17 éves barátnője van és elvannak, de kivételek mindenhol vannak és ki tudja milyen tartós lesz ez is.

Azt tudom mondani hogy ha 18 elmúlt a barátnőd akkor 6-7 év már nem számít annyira és ez idővel még kevésbé lesz jelentős, viszont nem a fiú életkora határozza meg, hogy tajparaszt vagy úriember (persze fel lehet nőni hozzá de minden életkorban vannak gyökerek és rendes emberek és nem mindenki növi ki az idióta korszakát), ezért azt tudom tanácsolni, hogy ismerd meg te is és az alapján te is meg tudod ítélni, hogy milyen ember.

2018. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tini korban nagyon is sok.
2018. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én 17 voltam, a barátom 23 mikor összejöttünk. Ennek már 7 éve, mostmár házasok vagyunk. Nekünk sose tűnt soknak ez a korkülönbség.
2018. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A barátnőm 15/16 éves . Köszönöm a kommenteket. Annyi a sztori hogy a fiú és a barátnőm el mentek kosarazni és fogadtak, hogy ha a fiú dob 10 kosarat akkor a barátnőm meg puszilja. Természetesen sikerült neki és a barátnőm meg puszilta és hajnalig beszéltek és akkor kezdte meg kedvelni a barátnőm . Megkérdeztem a fiút és elvileg ő is kedveli
2018. ápr. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!