Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem? Már 4 hónapja hogy vége lett de még mindig nagyon szeretem és hiányzik

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy élő kapcsolatnak vége lett - akkor meghalt a kapcsolat. Mit akarsz egy holt dologgal? Ábrándozni felette, hogy de szép volt?
2018. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miert lett vege?

Kivancsi vagyok ☺

2018. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt oka, hogy vége lett. En mar mindig ezt mondom magamnak, ugyanis 2szer ujra osszejottem 2 különböző exemmel, es egyszer sem lett jo vége. Azóta tartom magam ehhez a “szabályhoz”.
2018. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából a nagyon sok veszekedés és velemenykulonbeg miatt, de ennek ellenére nagyon szerettük egymást és szerintem jók voltunk együtt:(
2018. ápr. 30. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben vagyok, mint a kérdező, sokat sírok miatta hiányzik, de ez van magamnak okoztam a dolgokat. Lassan 4 éve szeretem őt... 19/L
2020. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!