Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy ne?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk. En a srac, o a lány. Egy éve ismertem meg, mostmár talán több is mint egy éve, az osztálytársaim által. Most gimibe járunk mindketten, nem ugyanabba. Összevesztünk tavaly ősz végén több ok miatt. Nagyon szoros kapcsolatunk volt, csak elszúrtuk mindketten.. én meg utána folyamatosan tettem még rá. Többször megbántottam. Majd ulújevkor beszéltünk utoljára, elküldött melegebb éghajlatra... megérdemeltem egyébként azok után. Szóval ott tartott a dolog, hogy akár össze is jöhettünk volna, volt aki azt hitte együtt is vagyunk.. aztán feladtam, neki így volt jobb az állítása szerint. Majd rám írt pár hete..bocsánatot kért. De ennyi.. örülök nekik félreértés ne essék, csak nem értem miért.. most mégis mit érek vele v neki mivel jobb. Na m1.. úgy gondoltam hogy raírok. Csak úgy..H beszélgessünk mint régen. Szerintetek? Ha egyet is értetek mit kéne mondanom? Így ezek után...ez nagyon a sztori lényege volt, nem szokások ennyire keveset beszélni, de most talán jobb így. Na de a kérdésre koncentráljunk, mit mondhatnék neki. 🤔

2018. ápr. 29. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj meg vele egy találkozót. Ott nincs meg az esélye annak, hogy elfogy a téma vagy nincs miről beszélgetni.
2018. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély barátságra talán mindenképp; de lehet az is, hogy csak el akarta engedni ezt a dolgot; és így tudta, ha megírja ezt neked, hogy bocsánatot kér. Talán mutasd meg neki ezt a kérdést, hogy ezt te írtad ki, és nyitni szeretnél felé. Hiányoznak pl a régi beszélgetések, meg ő is; meg tudod, hogy elszúrtad; esetleg talán lehet, hogy picit mind a ketten; talán kezdhetnétek újra tisztalappal, nemtom. Hogy akkor régen jó volt, és adhatnátok magatoknak mégegy esélyt. És ebben reménykedsz, és te nagyon szeretnéd ezt.
2018. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne mutasd meg ezt a kérdést, mert az olyan, hogy nem tudtad egyedül megoldani a problémát 😂😂😂😂
2018. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A találkozáson már túl vagyunk, akkor kértem hetekkel az osszeveszesunk után. Belement. Találkoztunk. Es elszúrtam..nagyon. tényleg hülyeséget csináltam. Szval ez a lehetőség kilőve, azóta próbálok azért is "vezekelni", rengeteg hülyeséget csináltam. Legutoljára amikor beszéltünk ő írt rám, amit mondok nem értek, de bocsánatot kért.. nem tudom mit mondhatnék neki. Nem tudom ő akar e valamit. Nem akarok még nagyobb hülyét csinálni magamból, de mégis azt érzem, h muszáj beszélnem vele.
2018. máj. 2. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!