Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy osztálytársam és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam és nem tudom, hogy mit tegyek! Szerintetek?

Figyelt kérdés
9-es vagyok és van egy osztálytársam aki nagyon tetszik és néha órákat tudunk beszélni meg a suliba is összenezünk az órákon és nem tudom hogy most mi van köztünk hogy csak jóba vagyunk vagy én is bejövök neki. Szerintetek mit tegyek?
2018. ápr. 30. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el sütizni.
2018. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 (y) mondjuk inkább fagyizni, ilyen időben

Egyébként pl ha kettesben beszélgettek, adj neki jeleket. Sajnos a nemed nem tudom, de pl nézz mélyen a szemébe, simogasd meg (na nem ott:D) és hasonlók.

2018. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Egynevtelenlanyka válasza:
Vigyázz ! Friendzone. Utalgasss rá hogy akarod őt. Vagy minél elöbb mond el ha igent mond ha nemet.Fáj de ez a legjobb megoldás.Mond el akkor amikor érzed hogy itt az idő hogy elmond.;)
2018. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat☺️
2018. ápr. 30. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!