Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Friend zone off! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friend zone off! Hogyan lépjek ki a barát zónából?

Figyelt kérdés

Hogyan lépjek ki a barát zónából? Szerelmes vagyok egy lányba aki csak barátként tekint rám.. Ő tudja hogy meghalok érte.. Azt mondja inkább csak barát akar lenni de néha néha veszek észre jeleket.. Pl. Féltékenység de ez is csak úgy hogy mondtam neki hogy hajnalig chateltem ő pedig kérdezte hogy "kivel..." nem tudom hogy féltékenységre utal-e

Na mindegy is..

Azt szeretném hogy tippeket írjatok légyszives hogy hogyan jussak ki ebből és lehessen szerelem...

Régebben úgy volt hogy nem tudja mit érez!?



2018. máj. 1. 01:04
 1/7 A kérdező kommentje:
A válaszokat előre is köszönöm!
2018. máj. 1. 01:08
 2/7 TR75 ***** válasza:

>>ő pedig kérdezte hogy "kivel..."<<

Ez csak egy egyszerű kérdés volt, mert érdekelte a válaszod. Rosszabb esetben játszadozik veled, húz, ugrat (=gonoszkodik), hogy úgy érezd, van esélyed.

Persze az is lehet, hogy csak ki akarja ugratni a nyulat a bokorból, és konkrétan azt várja, hogy kezdeményezz.

De a barát zónából szinte biztosan nem tudsz "beljebb" kerülni. Nyilván nem ezt szeretnéd olvasni, de szerintem nincs esélyed. Amit tenni tudsz, az annyi, hogy továbbra is a barátja maradsz, de nem nyomulsz, nem adod jelét annak, hogy szerelmes vagy. De ez szinte a lehetetlennel egyenlő, mert gyakorlatilag meg kell tagadnod önmagad. Asszisztálnod kell a kapcsolataihoz, a csalódásaihoz, a boldogságához (ami utóbbit ráadásul nem veled él át).Ha megtagadod önmagad, akkor szerepet játszol a lánynak. Ami szintén visszataszító lehet a számára.

Szóval... szerintem felejtsd el, és keress olyan lányt, aki szeret.

2018. máj. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Egy mód van kikerülni, először le kell rontani rzt a viszonyt, és talán úgy lehet "helyreállítani", hogy az ne barátság legyen.
2018. máj. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ukrán határon egyszerűbb átjutnu utlevél és iratok nélkül mint egy fiúnak kilépni a barát zónából...
2018. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben le is írtad a megfejtést, lépj ki ebből a dologból, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Mondd meg neki, hogy ez neked így a továbbiakban nem pálya, és ezért nem szándékozod vele tovább folytatni ezt a baráti viszont.

Fontos hogy észrevedd, hogy az ilyen barátságok nem valódi barátságok, hanem csak egyoldalúak, vagyis ő csak kihasznál téged ezzel a címszóval hogy "barátok". Ahogy a féltékenységszerűvel is csak magához akar láncolni.

Tudom nem egyszerű, de lépj túl ezen a lányon, és nyiss más lányok felé, ismerkedj, és meg fogsz ismerni egy nála sokkal jobbat idővel.

2018. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
alt+f4
2018. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Erre a válaszra számítottam.. Szóval részben felkészültem....
2018. máj. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!