Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a barátommal, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, és nehezen tudom elfelejteni, mert minden rá emlékeztet. Hogyan lehet könnyen felejteni? Mit csináljak, ha nem bírok aludni emiatt?

Figyelt kérdés
1 év és kicsivel több, mint 4 hónapot voltunk együtt, én nagyon szerettem, de ő folyamatosan féltékeny volt,pedig nem volt mire. Nekem most nagyon rosszul esik hogy őt ez a dolog meg sem érinti, és úgy tesz, mintha ez normális lenne (neki, se nekem se volt még ilyen hosszú kapcsolata). Amint szakítottunk egyből elkezdett mindenféle lányokkal beszélgetni,meg küldött párnak a nem létező kockahasáról is képet, legalább 40 csajjal beszélt, 2-vel már találkozott is, az egyik pedig pszichopata és elkezdett zaklatni,de letiltottam,és ezt el is mondtam az exemnek,ő meg csak megmondta neki hogy álljon le, erre a csaj mondta neki, hogy nem.Most nem hagynak nyugodni ezek a gondolatok, egyszerűen nem bírok elaludni, mert már megprobáltam, de csak elkezdtem bekönnyezni.

2018. máj. 3. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg el akarod felejteni mindenhonnan tiltsd le, kerüld. Idővel jobb lesz.
2018. máj. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ😊
2018. máj. 3. 02:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló probléma áll fenn, csak én 36 vagyok és 10 évig voltunk együtt. Ilyen gyerekes dolgok szerencsére nem történnek itt, de aludni azt én sem tudok. Megoldás nincs, várom, hogy egyszer könnyebb legyen.

36N

2018. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Emberek! Kutyaharapást szőrével! Ez nagyon igaz mondás! Menjetek ismerkedjetek! Tudom hogy nagyon nehéz!!!!!!! De jobb lesz higgyétek el! Hja és semmi kapcsolat az ex-el! Türelem és jobb lesz :)
2018. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el olyan dolgokat csinalni, amivel elfeledkezhetsz rola akar egz kis idore is.

Pl kondi, olvasas, biciklizes

Jarj el a barataiddal szorakozni

2018. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)
2018. máj. 3. 13:24
 7/8 Fruzs33 ***** válasza:
Egyetértek a 4-essel.Talán könnyebb lesz egy új kapcsolat,ismerkedés.Nekem mindig segített eddig.
2018. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem kell új ismerkedésbe bele kezdeni, míg nem vagy túl a régin.

Én nem szeretnék egy lánynak sem a búfelejtője lenni, se a "gondolatelterelője".

Ez tini kategória, mi a büdös p...t kell állandóan ismerkedés ismerkedés hátára? Felnőttesdi csak felnőtteknek áll jól.

2018. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!