Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el? (Több lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? (Több lent)

Figyelt kérdés
Osztálytársammal (fiú) jártunk már többször de van egy lány társaság akivel mi voltunk vagyis öten de az egyik lány mindig is féltékeny volt így tönkre ment a barátságunk ők hárman en egy lany barátommal maradtam es a srac novemberig velük volt aztán átjött hozzánk és több mint 6hónapig volt velünk de már ez alatt az idő alatt majdnem csók és vonzalom volt volt a házunkba is kethete már alig volt velünk es arra hivatkozott hogy a fiukkal akar lenni de tegnapelőtt elmondta h vissza akar menni ahoz a harom lányhoz ketnapja belülről meghalok mintha semmi nem történt volna úgy röhögnek, hogyan felejtsem el? Hisz atvagott hazudott es úgymond barátság extrákkal volt. Mindennap latom hogyan tereljem el róla a gondolatomat?

2018. máj. 3. 19:25
 1/2 Timofiev ***** válasza:

Szerintem nem megfelelően közelíted meg a problémát.

A hibákat nem elfelejteni kell, hanem tanulni belőlük. Próbálj meg tanulni abból, ami történt nem elfelejteni. Hol rontottad el, mit csináltál rosszul, a többiek mit rontottak el, és mit tehettél volna, hogy ne alakuljon ki ez a helyzet. Azt értem hogy átvágott, meg hazudott, de te meg hittél neki. Ez nem kisebbíti az ő bűnét, viszont tanulhatsz belőle.

Nekem is volt sok csalódás az életemben és úgy éreztem utánuk, hogy vége a világnak, de idővel elmúlik ez az érzés, és jobb lesz.

De hogy konkrétan a kérdésre is válaszoljak, én úgy terelném el róla a figyelmem, hogy valami mással foglalom el az agyam. Például valamilyen logikai játékkal, ami nagy koncentrációt igényel, vagy fizikai igénybevétellel. A kettő együtt a legjobb, például egy jó fallabdajáték egy ismerőssel nagyon ki tud meríteni szellemileg és testileg is annyira, hogy erőd se lesz gondolkodni (ha elég intenzíven csináljátok), de ez csak az én módszerem, mindenkinek más válik be.

2018. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DollarDog ***** válasza:
Sehogy vagy Xanax
2018. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!