Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem kellek neki, de hianyzom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek neki, de hianyzom? 16/F

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel kavartunk rendesen.Elég régóta ismerjük egymást és mondta is,hogy vonzódik hozzám.

Később rájöttünk, hogy különbözünk és nem is nagyon tudtam hozzá közeledni.

Azután nem is nagyon beszélgettünk, pedig azelőtt szinte minden nap.

Azt mondta, hogy soha se tudnánk összejönni, de el sem akar veszíteni és talán lehetnénk barátok.Én erre tisztán mondtam, hogy nekem nem menne és inkább akkor hagyjuk.Kell tudni, hogy van egy pár fiú barátja akikkel nagyon jóban van, de elvileg én nem annyira a baráti körébe tartoztam.

Most lebetegedtem és itthon vagyok már 2 napja erre ma írja, hogy "hiányollak a szemem elől"

Ezt, hogy értsem szerintetek?

Barátként írja ezt mikor megmondtam, hogy nem akarok vele barát lenni vagy hogy a tökömbe?

Segítsetek légyszi!



2018. máj. 3. 20:51
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg barátként gondol rád, de ha te nem így gondolod, kérdezd meg!
2018. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!