Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljunk majd? Miről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk majd? Miről beszélgessünk? Hogy oldódjak fel?

Figyelt kérdés

Holnap fogok először találkozni egy 20-30 percre egy lánnyal, akibe nagyon beleestem és ezt már ő is tudja, de ő is jön el és akart is találkozni velem. De sajnos az a baj, hogy nehezen oldódok fel és már kezdek parázni is. Izgulok.

Nem tudom, hogy mit mondjak majd neki. Mit csináljak amint oda érek..

És elvileg jövőhéten is tudunk találkozni, de akkor egy egész napra(ha jól gondolom). Amitől még jobban félek. Nagyon izgulós vagyok ilyenekben..

16/L



2018. máj. 4. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom hülye válasz, de ne görcsölj annyit! :P. Remélhetőleg jönni fog magától a téma, próbálj minél kevesebb kínos csendet hagyni, és bókolj :D mármint nem ilyen "döglesztő vagy" meg ilyenektre gondolok, hanem szép finoman ;). Értékelnj fogja.
2018. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon ráfeszülök ezekre.. és para nekem...

Említette, hogy kíváncsi lesz rám élőben is.. na azóta nagyon kattogok ezen.:D

2018. máj. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!