Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem beszeltunk a buli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem beszeltunk a buli ota pedig nem kavartunk?

Figyelt kérdés
Egesz buli alatt egymast neztuk vagyis feleig aztan odakeveredtunk egymashoz (haverjat hallottam h mondja is neki h naa ne legyel bena menj mar) mindketten 17evesek vagyunk.Beszelgettunk meg kint fekudtunk a fuvon a telojan neztunk kepeket meg ilyesmi es odabujt hozzam a fejevel nagyon cuki volt,de nem kavartunk meg semmi csak igy voltunk.Aztan mivel ez egy hazibuli volt visszamentunk tancolni de elotte igy kerdeztem na megyunk? es mondta menjunk es megfogta a derekamat es mentunk tancolni.De egesz este amig nem mentunk oda egymashoz nagykn durvan sokat neztuk egymast mar feltunoen sokat.Aztan masnap nem jelolt be es ensem.Utana viszont en bejeloltem aztan visszajelolt de semmi.Nem csajozos tipus,viszont eleg jo srac ezt par baratom is megallapitotta a buliban.Ilyet meg nem nagyon ereztem hogy ennyire hianyozna valaki (pedig tenyleg semmi sem volt koztunk,meg amugyis nem vagyok kavaros tipus es o sem ha jol tudom.) Baratnom aki tartotta a bulit vele joban vannak ugye es van baratja neki de elegge tesz celzasokat h bejom neki is de hat neki pedig ott a baratja..es tudja h nekem bejon a srac es csak annyit ir h hat az szarugy:/ ugyhogy nem varhatok semmi infot tole mert nem fog segiteni.. szerintetek micsinaljak? nagyon hianyzik:( 17/L
2018. máj. 6. 00:13
 1/2 anonim válasza:

Lehet hogy fél a visszautasítástól, vagy fél írni, ha tényleg tetszettél neki, én csak ezt a kettőt tudom elképzelni...

Szerintem várj 1-2 napot és ha nem jelentkezik neked kéne ráírnod.:))

2018. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pontosan egy hete tortent.Mindig mikor en irtam valami fiunak akkor rosszul sult el es megfogadtam h nem irok.De o most tenyleg valahogyan mas:( viszont nem fogok rairni de igy meg tuti semmi sem lesz..miert ilysn beszari?😔
2018. máj. 6. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!