Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy egy ideje már járok egy lánnyal elég komoly a kapcsolatunk és nagyon szeretjük egymást és soha nem lépnénk félre ennyire már ismerjük egymást. Sokszor jut eszembe hogy a lánynak nagyon sokan írnak és nagyon sokan ismerik és sokan szerelmesek is belé.

pl. leszarom hogy van pasija ugyis megfogom dugni

A lány elég visszautasító ezzel nincs baj, de engem nagyon zavaranak ezek és földik taposnám az ilyen undorító embereket akik tönkretennék más kapcsolatát, de én nem ismerem ezeket, szóval teljesen tehetetlen vagyok ezen a téren... Szakítani nem szeretnék mert nagyon szeretem és ő is teljesen összetörne, de nekem ez nagyon szar


15/f



2018. máj. 6. 10:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Őket*
2018. máj. 6. 10:09
 2/5 anonim ***** válasza:
De figyelj . Ne az emberekkel törődj . Hanem a barátnőddel foglalkozz szeresd és légy vele . Az sokat ér ha szeretitek egymást mert a többi ember levan tojva közbe .
2018. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz veluk a baratnod teged szeret nem? Hat akkor? De ha ennyire zavar beszeld meg vele
2018. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak en nem tudok ilyen könnyen elnézni mellette
2018. máj. 6. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni. Mindig vannak írígykedők, potyalesők, gonoszul rossz akarók, a te korodban meg pláne. Ha sikerülne a lány fejét elcsavarniuk akkor az nekik a sikertörténeteiket gyarapítaná. Ők nem a te boldogságodban érdekeltek. Ezek olyan próbatételek amit remélhetőleg kiáll a kapcsolatotok, de sajnos az is előfordulhat, hogy nem
2018. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!