Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hétfőn szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn szakított velem a barátom 1 év után. Borzasztóan ki vagyok. Az lehetséges, hogy a fiúknak több idő múlva kezd el hiányozni az exük? 3-4 hét múlva? Fiúk ti ha szakítottatok utána hiányzott még a baratnotok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, hiányzott. Nem 3-4 hét múlva, még 2 hónap múlva is kapartam a falat. Ha szembe jött az utcán egy pillanatra kihagyott a szívem kb. Egy bő 3/4 év után kezdett el csillapodni nálam ez a dolog. Hasonló volt a szituáció mint nálatok, én szakítottam vele (csak nem 1 év, hanem) 10 hónap után.

2018. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom:D Én abban a pillanatban "meghaltam" és azóta csak egyre rosszabb:D
2018. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk leírhattad volna miért szakított veled, mi oka volt...stb.
2018. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából 40 kilométer van köztünk igaz ez nem sok de ha belegondoltok 2 17 éves tininek a gimnázium mellett érettségi vizsgák előtt igen. És emiatt eléggé elhanyagoltuk egymást az utolsó 1 hónapban. Nem írtunk egymásnak 5 napig aztán rairtam közölte hogy vége. Utána megint 5 nap múlva megkerestem azt mondta ad egy lehetőséget, de ha pár nap múlva nem érzi azt a tüzet amit eddig akkor fogadjam el. Lehívott hozzájuk együtt aludtunk minden jó volt éreztem hogy szeret még aztán másnap hazamentem és üzenetben írta hogy mégse megy neki. Az indoka: nincs kedve és ideje
2018. máj. 6. 12:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Teljesen kiborultam, nekem rajta kívül senkim sincs a szüleim elváltak anyával nincs jó kapcsolatom. Egyszerűen nem múlik el a hiánya és tudom hogy nem is fog mert nagyon szeretem bármit is csinál. Azok gondolkodom hogy lehet rairok 3-4 hét múlva, de csak ha valahonnan megtudom hogy hiányzok neki. én voltam az első barátnője és azért 1 év nem kevés idő ilyen korban úgyhogy reménykedem hogy hiányozni fogok neki.
2018. máj. 6. 12:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy lehet az volt a hiba, hogy nem kellett volna olyan hamar megkeresnem mert csak 5 nap telt el. De most letudja a vizsgákat, nem lesz elfoglalt hátha eszébe jut hogy mégis jó lenne ha valaki ott lenne mellette
2018. máj. 6. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:

ő el döntötte hogy szakít, ellaposodott a kapcsolatotok, nem akar tőlled semmit, az az együtt alvás nem kellett volna úgy talán a méltóságod megmarad...

ne keresd fel soha többé, ebbe az esetbe reménytelen, lépj tovább

2018. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tepee válasza:
30%

Mi 8 év után szakítottunk pár hete.

Hidd el, 1 év az semmi. Tedd túl magad rajta, és ne keress mást egy kis ideig. Hidd el, a szerelem be fog sétálni az ajtón. Ha erőlteted, olyannal jössz össze, akivel nem kéne.

2018. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam írni, hogy az az 1 év semmi, ahoz képest, hogyha valaki más több időt tölt a párjával.



Én is egyedül vagyok majdnem, konkrétan egyedül élek évek óta, édesapám meghalt, anyum meg messze dolgozik tőlem, de nem jár haza csak fél évente 1x évek óta.


Én is megtaláltam az igazit, szó szerint ő az igazi, és 4 év után szakított velem, ami érthető, mert már nagyon feszült volt a hangulat köztünk, minden apróságon veszekedtünk. És nem értettük meg egymást.

Nagyon kivoltam borulva, szó szerint megőrültem. Butaságokat csináltam, amiket ma már megbántam. Mert a lelkemen maradtak azoknak a fájdalmai.



Később lett egy barátnője, majd szakítottak, találkoztunk újra és újra egymásba szerettünk. Később elmondta, hogy sokat gondolt rám, nézegette a képeinket, amiket nem törölt le utána se, és ez nagyon jól esett.


Hidd el, maradj nyugodt, ne csinálj semmit, várd meg amíg letelnek a vizsgaidőszakok, és elmúlik a stressz, hagyd őt, ne keresd, lehetséges, hogy ő fog. Csak lehet, hogy most éppen rossz a kedve, egyedül akar lenni. Lehet a családjában sincs minden rendben, vagy bármi más is előfordulhat. Kitartás, ne szomorkodj. <3

2018. máj. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Milyen aranyos a történetetek:) irigykedek tényleg:) szerencsés vagy nagyon :) megfogadom a tanácsodat!
2018. máj. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!