Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet h tobbet szeretne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h tobbet szeretne?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel egy osztalyba jarunk és nekem o tetszik csak nem tudom eldonteni hogy en neki bejovok-e. Vannak jelek hogy igen, de felek hogy ezeknek nincs is jelentoseguk. Ilyen volt pl: haza kisert, mindig azonnal valaszol az uzeneteimre, sziveket is ir, ha egymas mellett ulunk mindig osszeer a labunk, egyre tobbet vagyunk egyutt suli utan, a haverjai kerdezgetik h mi a velemenyem rola meg mindig mondjak h "ugye milyen helyes"

Mind a ketten 16evesek vagyunk.


Bocsi ha kicsit furan fogalmaztam.



2018. máj. 6. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy bejösz neki mi fiuk nem pazaroljuk a drága idönket olyanokra akiktol nem akarunk semmit
2018. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű hogy bejösz neki suerintem megéri rákérdezni
2018. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hanyadikosok vagytok?
2018. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10.-esek
2018. máj. 7. 09:59
 5/6 anonim válasza:
En szerintem is tetszel/bejossz neki :) Mindenképpen kérdezz rá, de szerintem tuti hogy rosszul nem fog elsulni. Sok sikert :3
2018. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xKakashix ***** válasza:

bejössz neki, ez szinte biztos, mi pasik nem pazaroljuk olyanra az időnket akitől nem akarunk semmit, ahogy előttem is írták, valószínűleg fél rákérdezni mondjuk egy randira vagy hogy legyen köztetek több, úgy hogy nyugodtan nyissál felé te, nem sülhet el rosszul (néha beszarik vagyunk ha nagyon tetszik nekünk valaki mert nem akarjuk elcseszni) régebben én is ilyen voltam :D

23/F

2018. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!