Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a párommal már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párommal már egy ideje nem beszélünk?

Figyelt kérdés
Köszönöm, de nem kellenek azok a kommentek, hogy "úristen nem bírsz ki 2 napot a párod nélkül?"... legelső sorban..minden kapcsolat más. A miénk eléggé erős mivel szoktunk telefonálni, írni minden nap.(hozzáteszem, távkapcsolatban vagyunk) s ez alapvető ha már nem találkozunk. Külföldön voltam és tegnap értem haza , ezt tudta is ám azóta nem beszéltünk... gondoltam megkérdi hogy vagyok, akár milyen volt az út stb...de tegnap óta semmi. 48 órája. Most nem írok neki, kíváncsi vagyok mikor ír ha egyáltalán ír nekem... mit gondoltok mi lenne a legjobb ? Várjam meg míg ír vagy én tegyem meg?

2018. máj. 7. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos csak elfoglalt. Irj neki nyugodtan, de ha nem valaszol rogton, akkor sincs semmi baj, biztos lesz valami eszszeru valasza, nyugi :)
2018. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megértelek téged nekem is volt távkapcsolatom és olyan is, ami normális kapcsolatból vált távkapcsolattá.


Én is mindig magamra veszem, ha nem keress azonnal, mert valamiért igénylem, hogy törődjön velem, és elhatározom, hogy nem írok neki. Aztán hamar megadom magam és mindig én keresem, kicsit unalmas, de utána ha már látta, hogy kerestem, akkor az én kedvemben jár. Dolgozunk mindketten, nincs túl sok időnk, de akkor is próbálunk beszélgetni, bármi közbejöhet, de biztos, hogy csak valami tipikus pasis dolgot csinál.:)

2018. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól válik egy kapcsolat erőssé, hogy mindennap beszéltek, hanem attól, hogy feltétel nélkül megbíztok egymásba. Ezt neked kell eldönteni, hogy mennyire bízol meg benne (nyilvan a tavkapcsolat meg picit ratesz egy lapattal), de mindig lehet ezen epiteni, dolgozni. Ha neked ez problemat jelent h nem ir, akkor nalad valami nem okes. A gondolataidban, erzeseidben. Mindenesetre ketsegeid vannak, de ezt neked kell elrendezd magadban. Ne hanytorgasd fel neki, ne legyel tapados, mert tapasztalataim szerint azt a fiuk nem szeretik. En nem irnek neki, megvarnam mig o ir. Az esetek minimum 60 szazalekaban elvarom h a fiu kezdemenyezzen.
2018. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!