Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mondjam el? Bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el? Bejövök neki?

Figyelt kérdés

3 napig beszeltem a csajjal instán. Neten leirtam neki hogy bejön.Tegnap taliztunk egy fél órára. Vettem neki egy csokit, amit nem nagyon akart elfogadni. Azt mondta h de cuki vagy. Kb nem tudott szóhoz jutni. Volt téma miről beszélni. Adott egy arcrapuszit. Többször megérintettem (átkaroltam, rátettem a kezem a combjára), közel álltam/ültem hozzá és nem távolodott el tőlem. Próbálta kerülni a szemkontaktust, folyton nevetett. Szerintetek bejövök neki?

Mikor mondjam el neki hogy szeretem?



2018. máj. 8. 05:12
 1/2 anonim válasza:
Van rá esély hogy tetszel neki, szerintem még ne mond el neki, hanem hívd el egy randira. Sok sikert :)
2018. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van rá esély de ÁLLJ!

3 napig irogattatok, majd fél órára találkoztatok és SZERETED? Ezt így meg ne mondd mert ez még nem az és lehet hogy dilisnek fog tartani. Mondd neki hogy tetszik és kedveled..de ne azt hogy szereted az nagyon korai lenne

2018. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!