Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók?

Figyelt kérdés
Sose volt barátnőm, szerelmes is csak egyszer voltam de jól beletört a bicskám, és már szeretném érezni:D Nektek milyen volt? És hány évesen? 16/f

2018. máj. 8. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Szar
2018. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
13 éves voltam talán, nem volt jó, csak ki akartam próbálni 😀
2018. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Utólag visszagondolva tök béna volt (mármint a technikai része) de izgalmas mert még előtte nem csináltam ilyet, meg a barátnőm se. Végülis tetszett.
2018. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam amikor megtörtént. Elég béna volt, gyorsan elfáradt a szám, nyelvem is. Az utolsó csókhoz amit kaptam másfél - 2 éve, ahhoz össze sem hasonlítható. Szerencsére volt lehetőségem gyakorolni. :D
2018. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Koruchi válasza:
100%

13 éves voltam, párom 15.

Elsőre tök fura, hisz sosem csináltad még ez előtt, és kicsit ijesztő. Mármint eddig senki olyannal nem érintkeztél ajkaidon keresztül akire más szemmel nézel mint másokra. Egy a fontos. Olyannal történjen (ha maradandó emléket szeretnél), akit teljes szivedből szeretsz, és tudod, hogy az érzés kölcsönös. Úgy nem lehet mellé fogni. A párommal azóta felemlegetjük az első, ügyetlen csókunkat, de legalább a miénk :)

17/L

2018. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

14,5 evesen volt.

Hat, nem olyan, mint a filmekben.😆

2018. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19 voltam, és egy tapasztalt csajjal történt egy buliban. Meglepett, hogy bedugja a nyelvét a számba. De tetszett.
2018. máj. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyálas,és fura
2018. máj. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó élményként maradt meg bennem attól függetlenül is, hogy egész végig nyitva volt a szemem :D
2018. máj. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon jó volt, filmbe illő, mindketten 16 évesek voltunk a barátommal (aznap jöttünk össze), és neki is az volt az első.

Ügyetlenek voltunk, de nagyon romantikus volt, mert szerettük egymást.

Akkor már 3 éve ismertem, és 1-2 éve randizgattunk úgymond, csak még fiatalok voltunk egy kapcsolathoz.

Aztán így az első alkalommal eléggé belejöttünk, fél órásra sikeredett a csók:))) Volt mit bepótolni..

Aztán rá pár alkalommal kb 2 óráig is sikerült csókolózni (az utcán)..😂😂

Persze még mindig ügyetlenek vagyunk, de nagyon jó érzés.


16l

2018. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!