Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, de nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, de nem tudok kiigazodni rajta. Szerintetek?

Figyelt kérdés

4. éve ismerem, ő most érettségizik, 18 éves.


Amióta megláttuk egymást, az első nap, azóta vonzódunk egymáshoz, ez annyira érezhető és látható. Sokan mondják próbáljuk már meg, annyira összeillünk látszik köztünk a szikra.


Így volt, megpróbáltam, háromszor. Elhívtam randizni, el is jött, jól éreztük magunkat, de utána ignorál, eltűnik az életemből, mintha megijedne, elbújik. Utána pár hét, hónap után megint felbukkan mintha semmi nem is történt volna.


Így valahogy pár havonta mindig egymásra találunk, látszik szeretné, de igazából nem értem őt. Szeretné, tetszek neki, de mégis ignorál ilyenkor.

Tehát hiába hívom el, nem lesz belőle semmi soha. Pedig szeretem ezt a lányt, de nagyon nem tudok elmenni rajta, hogy mi van.


Nem. Nem játszik velem, nincs más neki, illetve soha nem is volt még komoly kapcsolata. Nekem volt, kettő is előtte.


Szerintetek mit csináljak, hogy végre együtt legyünk, ne csak ez a vonzás legyen köztünk, hogyan törhetném meg a jeget, ezt a körforgást, hogy mindig egymásra találunk, de semmi nem lesz belőle?



2018. máj. 9. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá kell kérdezni, hogy miért van ez? Mitől tart?
2018. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezen már túl vagyok, de mondtam ignorál. Nem keres, nem válaszol, el sem olvassa, amit írok neki, személyesen eltereli a szót rögtön.


Biztos vagyok benne pár hét és megint keresi a társaságom, de akkor sem jutunk semmire.

2018. máj. 9. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért van olyan nő kín el lehet igazodni....

“Hogy értsük meg mi férfiak a nőket ha meg ok sem értik saját magukat...” lol.

2018. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy biztos, tudom, hogy barátaimmal beszél rólam, hogyan és mit kellene csinálnia.


De még sem történik semmi, én már egyszerűen félek elhívni még egyszer, én nem akarok még egyszer összetörni, de tudom leszek annyira szerelmes meg hülye, hogy megtegyem megint. Hátha. :)

2018. máj. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!