Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Korai 16 évesen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 16 évesen?

Figyelt kérdés

Már majdnem 17 évesek vagyunk a barátommal, 5 éve ismerjük egymást. 3 éve kezdtünk el "randizgatni", de akkor még túl fiatalok voltunk egy kapcsolathoz.

Viszont 2 hónapja már úgy éreztük, hogy épp itt az ideje, ezért hivatalosan is járni kezdtünk. Megvolt az első csók, baromi jó volt, több száz követte. Persze, mert ilyen korban tombolnak a hormonok.

Na de itt is gyökerezik a probléma, a hormonok. Nagyon kíván engem a barátom, én is őt. A hosszú csókok közben egy kis tapizásig is eljutottunk, dörgölőzés, stb voltak.

Na de hogy legyen e tovább, ezt nem tudom. Legalábbis hogy mikor.


Ezért az a kérdésem, hogy ha tényleg nagyon szeretjük egymást, és TÉNYLEG régóta ismerjük egymást, tehát nem csak egy futó kapcsolat, akkor a korunkból adódóan biztos hogy megbánnánk?

Tehát akik korán vesztették el, de szerelemből, megbántátok?


Tudnátok adni valami tanácsot?

Vagy ha még nincs itt az ideje, akkor hogy kéne? Tudom, lassan kell haladni, de ha minden "egyebet" kipróbálunk előtte, akkor sincs fél év, mire eljutunk a lefekvésig...


Köszi a válaszokat!!



2018. máj. 9. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem. :)
2018. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem korai de gondold át,
2018. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar 3 eve tartjatok rendesen a kapcsolatot, akkor nem korai, de latszik, hogy meg eretlen vagy hozza, ha felmerult benned a kerdes.

Miert ne lehetne fel ev mire eljuttok a szexig? Baratnom 5 (?) honap pettingeles utan fekudt le a baratjaval, akkor voltak majdnem egy eve egyutt.

2018. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem időhöz kötött. Ha úgy érzed készen állsz rá, akkor csináld.
2018. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kérdés akkor nincs még itt az ideje. Szerintem még várj valamennyit, esetleg beszéled meg családdal, ha olyan viszonyban vagy velük.
2018. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Csak ha biztos vagy benne. Egyébként szerintem nem korai, de mindenki maga tudja. :) Én nem voltam meg teljesen 16 mikor elvesztettem, és azóta se bántam meg. 2 évig voltunk együtt, utána nem működött, de azóta se vagyunk rosszban. Sose csinálnám vissza, szóval nekem egy nagyon szép emlék. :)
2018. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Már elkéstél. Rég szét kellett volna magad kúratnod.
2021. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!