Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy tényleg szeressen?

Figyelt kérdés

Van ez a srác, 18 éves, én 16.

Szóval nagyon nehéz eset, zárkózott és a barátságunk kezdetétől egy évig át sem jött hozzánk meg semmi, kettesben egyáltalán nem tudtunk meglenni, mindig hozott 2-3 barátját.

Minden nap felhívott messengeren és amíg aludni nem mentünk, beszéltünk. Tényleg minden nap.

Aztán egy idő után valamiért elkezdett átjárkálni, először csak ritkán és haverokkal. Aztán egyszer véletlen ittragadtak nálunk az idő miatt, ő, és egy haverja.

Akkor hirtelen sokkal de sokkal közelebb kertültünk egymáshoz. Azelőtt nagyon hozzá sem értem, akkor viszont filmnézés közben átkarolt és ahhhh,,,,,,, ><

aztán kövi talin hiába voltunk sokan, megfogta a kezem, megkért hogy aludjak vele, és egész este csak fogta a kezem. semmit nem csinált ami ne lett volna kellemes. Tényleg csak a kezem fogta. ((bocsi az ekezetekert))

Azutáni alkalomkor kimentunk naplementet nezni, es akkor valahogy elkezdett a multjarol beszelni, olyan dolgokat mondott el amit eddig soha nem is emlitett es igy.. nagyon jol esett kozben pedig a szivem szakadt. Ezutan ejjel mar majdnem aludtam amikor hirtelen teljesen magahoz olelt, es onnantol kezdve semmit nem aludtunk. Csak beszelgettunk. Aztan veletlen kicsuszott a szamon hogy 'nagyon szeretlek', es akkor eloszor, es idaig utoljara visszamondta hogy o is..

Azota kb 2 hetente atjon, kettesben is megvagyunk, tenyleg csak baratok vagyunk azt hiszem..



Az a nagy helyzet hogy van kiszemeltje es sokat beszel rola. Kepes akkor is rola beszelni mikor engem olel. A problema csak az, hogy a lany kb le sem szarja a letezeset.

Ranezek a kepere es jon a rengeteg mondat, amit csak fejben tudok elmondani. Az a lany nem erdemli meg, az a lany nem tudna igy megbecsulni..

Azaz nem tudhatom. De nem is akarom megtudni.

Tudom hogy nagyon összevissza az egesz, de fel 2 van ejjel es egyszeruen nem tudok mar emiatt aludni sem... Valaki hasonlo tapasztalatok, vagy tanacs, esetleg bsszatok le hogy milyen hulye vagyok, barmi...



2018. máj. 10. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetoseg van.

Kezdem azzal amelyikre nem sok eselyt latok.

Feltekennye akar tenni mert nem mer lepni.


A masik az valoszinubb:

Tenyleg csak baratkent szeret. Ebben az esetben szerintem felejtsd el.

2018. máj. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hiányzik neki valakinek a közelsége és (sajnálom, hogy így mondom) de te pont kapóra jöttél. Az írásodból teljesen úgy tűnik, hogy reménytelenül odavagy érte, de ha egy másik lányról beszél miközben veled ölelkezik lehet (sőt biztos) közben rá gondol és őt képzeli a helyedbe...

Vigyázz, ha a csaj mégiscsak észreveszi akkor hipp hopp ott fog hagyni!

2018. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak barátok voltatok eddig (??) akkor miért ölelget? Ha a másik lányról kezd el beszélni, mondd meg neki, hogy meghallgatod, tanácsot is adhatsz, de ez neked nagyon rosszulesik, mert te őt szeretted, és ő is azt mondta, hogy szeret. De ha nem így van, akkor fejezzétek be az intim részét a kapcsolatnak, és legyetek tényleg csak barátok, és ezt mondd is meg neki, és te pedig ahhoz mérten viselkedjél vele, semmi intimitás! Add oda ezt a fiút annak a lánynak, aki neki kellene. Aztán majd elválik, ki kell neki. De ha ragaszkodsz hozzá, akkor csak azt éred el, hogy nem akar téged, mert ugye, elérhet könnyen.
2018. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!