Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz lenne ha kavarnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne ha kavarnék az egyik osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (fiú), aki nagyon bejön nekem. Én azt gondolom, hogy sose tudnék egy osztálytársammal kapcsolatba lenni, így nem mernék komolyabban kötődni hozzá. Tehát akkor gáz lenne ha csak kavarnék vele? 16/L

2018. máj. 10. 21:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
30%

Hazi nyulra nem lovunk.

A kavarasbol elobb-utobb jaras lesz, es ha szakitotok, akkor egymas pofajat kell nezni.

Mit ertesz a kavaras alatt? Osztalytarssal amugyis eleg kinos, foleg ha valaki elobb-utobb talal part kozulletek, es a masik fel meg irigykedni fog

2018. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Kavarás alatt, csókot,akár szexet értek. Miért lenne előbb útobb belőle járás?
2018. máj. 10. 22:00
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Mert ha valakivel össze jársz csak azért hogy csókolozz esetleg sexelj előbb utóbb szerelmes leszel kötödni fogsz hozzá.
2018. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe szerintem nem az osztálytárs-dolog, hanem a kavarás a gáz.
2018. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Miért lenne gáz kavarni valakivel?
2018. máj. 10. 22:10
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
nem eleg, hogy rib vagy de meg hulye is... inkabb hagyjuk, csinalj amit akarsz
2018. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem értem ettől miért lennék r.b.n.c?
2018. máj. 10. 22:22
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szex jó esetben a szerelemről szól, ennyi idősen meg pláne egy normális kapcsolatot kéne keresni nem felnőttesdit játszani, akkor sem ha dúlnak a hormonok és érettnek gondoljátok magatokat. Egy kavarás felnőtteknél sem jó dolog. Előbb-utóbb az egyik fél többet érez, ha valamelyikülnek kapcsolata lesz akkor utána nem fogják tudni tartani az eredeti viszonyt.

A te esetedben ráadásul, neked teljesen bejön a srác és nem tudom, hogy te neki igen, vagy csak ki akar használni, de egy kavarás után rosszabb helyzeted lesz, mintha járnátok. Ugyanúgy fogsz kötődni, de mivel csak kavartok ő bármikor leléphet és ott állsz majd, hogy te leszel az osztály qrvája akin mindenki nevet.

2018. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
16 evesen osztalytarssal dugni? Hat, nem tudom miert lennel ettol riban c
2018. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igaz, nekem bejön a srác.. Sőt. És pont ezért szeretnén, hogy így meg ismerném közelebbről. Csak ugye ahogy ti is írtátok, nem valami jó dolog osztálytárssal járni
2018. máj. 10. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!