Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valamelyikőtöknél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valamelyikőtöknél olyan, hogy a párotok anyja ok nélkül utált, nem szeretett, vagy csak elítélt?

Figyelt kérdés
A párom és én már fél éve együtt vagyunk(18f,17l),és már több,mint két éve ismerjük egymást,de a szüleit csak fél éve.Tudni kell , hogy nagyon vallásos az egész család, én nem vagyok az.Az anyukájával elsőre úgy tűnt ,hogy szimpatizálok, de ahogy tellt az idő egyre több mindent tilt meg neki,nekünk.Mostanában volt az az eset ,hogy külföldre utaztunk volna a párom apukájához,de nem engedte ,hogy én is ottlegyek a párommal.

2018. máj. 10. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Naná, hogy volt.
2018. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
A vallasosak mar csak ilyenek 😃 nyugodtan lepontozhattok. Teszek ra 😂 ettol fuggetlenul ez teny. Tapasztalatbol mondom.
2018. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Nálam ez elég gyakori,hogy nem találom meg a közös hangot az anyósjelöltel :(

Erre csak azt tudom mondani,hogy vagy megszokod,vagy megszöksz.

2018. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!