Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitsegre lenne szükségem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitsegre lenne szükségem, két fiuba vagyok szerelmes. A barátomba és az egyik osztálytársamba. Mit tegyek? Melykit válasszam?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal fél éve vagyunk együtt.az utóbbi időben már nem szeretem annyira ugy érzem,sokszor felidegesit.,tobbet is veszekszunk.A másik srác az osztálytársam.Mikor még 9.es voltam szó szerint oda voltam érte,azt hittem ez az érzés elmúlt de nem,csak csökkent az idő múlásával.3 hónapja amikor a barátommal összevesztem ő volt ott velem,vele birtam megbeszélni mindent.Most viszon vagy 2 hete nagyon elkezedtt felém közeledni,egyre többet volt velem stb,és a baratom nagon féltékeny lett rá.pénteken pedig elmentünk osztálykirandulásra ott is rengetegett volt velem .Este ittunk nem olyan sokat de azért ittunk.A srác szerelmet vallott nekem kézen fogva jarkáltunk ,együtt is aludtunk ,és elcsattant pár csók is .A barátom csak a csókról nem tud.A srac mellett ültem egész végig és egyszer nem gondoltam arra hogy a barátomnak irni kéne de még arra se hogy hiányozna.A srác az osztálytársam pedig hiányzott nem már akkor is mikor nem láttam ,este is .az egész osztályom és még az osztályfőnököm is azt mondja hogy a barátommal nem illek össze de a sráccal igen ,nagyon is. a barátombol ugy érzem kezdek kiszeretni a srácba pedig egyre jobban bele .nem tudom melyiket válasszam. bocsánat a hosszú szövegért ,aki elolvassa annak megköszönném a válaszát annak még jobban aki járt igy .

én:17

a barátom:18

a srác,az osztálytársam :19


2018. máj. 13. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy írod a kérdésben, hogy két srác iránt érzel szerelmet. Na, ilyen nincs. Az osztálytársadat szereted, a másik srácot már nem. Elég szánalmas hogy gyakorlatilag megcsaltad, ahelyett hogy szakítanál vele.
2018. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megcsaltad a barátodat akkor szerintem már tudod a választ.Mondd el neki,ne szédítsd őt tovább,csak jobban fog neki fájni.
2018. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét srác jobban járna nélküled.
2018. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy 2-be szerelmes lenni..Max tetsztik neked..Szeretni igazán csak 1 et lehet.
2018. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Annyira tanácstalan vagyok
2018. máj. 13. 13:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi ezen a kérdés, mikor egyértelmű?
2018. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen 😭adjon jó tanácsot 😨
2018. máj. 13. 15:10
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Ha úgy vesszük akkor te Megcsaltad a pasidat...Helyetelenül cselekedtél..elbaxtad.Én sajnos ebbem nem tudok neked segíteni.Én nem fogom neked megszabni hogy mit csinálj,melyiket válaszd..Ezt csak neked kell tudni..Cselekedj úgy ahogy a szíved és az eszed diktálja.Válazd azt amelyiket te jobban szereted...
2018. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
cukicica szamalmas vagy
2018. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdessz kiszeretni a baràtodból ?!ezek szerint nekem az jön le hogy nem is szereted egyáltalán csupàn csak egy kötödés valamien szinten!! Ha igazàn szeretnéd/ szeretted volna akkor szoba sem àlltál volna a másik sràcal nem is hagytad volna hogy közeledjen... a baratod mar ott csak egy mellekes akivel ezek szerint keveset torodsz.. ha igazan szeretned meg se fordulna semmilyen kerdes a fejedben h most kit válassz.. viszont mindent tisztan es oszinten csinálj mert ugy viselkedj masokkal ahogy te is elvàrnàd.. a tondes meg pedig a szivedbrn rejlik..
2018. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!