Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, de van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de van barátja, de mégis mintha tetszenék neki?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy tetszik egy osztálytársam, 8. -osok vagyunk, végzősök, és már régebb óta is tetszett, csak nem akartam odamenni hozzá, mert tudomásom szerint mindig volt barátja, és nem akartam kavarni. Most itt vagyok év vége felé, és már egy ideje látom mintha nézne engem, szemeztünk is elég sokszor, volt hogy 10 is másodpercig egymás szemébe néztünk, meg zavarban is van amikor a közelemben van, vagy legalább is nem úgy viselkedig mint a haverjaival szokott. Kicsit utánanéztem, és azt is olvastam, hogyha hozzádér, akkor az általában sosem véletlen, és nem egy alkalom volt már. Nemtudom mit kezdej ezzel a helyzettel, mert múltkor pont láttam hogy a barátjával találkozott iskola után. Ti mit gondoltok?

2018. máj. 14. 14:10
 1/6 A kérdező kommentje:
15/F
2018. máj. 14. 14:11
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Egy r1b@nc, hagyd a francba; ezer és egy lehetőséged lesz még tönkretenni az életed
2018. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha ez számít, akkor a mostani barátjával most jöhettek össze, mert tudok róla hogy az a csávó az exe :D és nem volt semmi csók, puszi mikor találkoztak, mert láttam, meg nem is kézenfogva mentek.
2018. máj. 14. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne reménykedj. Ebbe a korba a lányok még szeretnek nagyon váltogatni, és el lenni pasikkal, na meg persze szeretnek minél többet megismerni hogy utána eltudják dönteni hogy ki legyen az övéké. Na meg persze amit én megtapasztaltam hogy ilyenkor némi kihasználás is benne van a dologban hogy minél többen ugrálják őket körbe.
2018. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is az az érzésem, hogy ez a lány egyelőre megelégszik azzal, hogy többeknek tetszik, hogy nőként sikeres. Ebből következően kockázatos, ha te komolyan akarsz tőle valamit. Ha nem komolyan, akkor érdemes próbálkozni.
2018. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5osnek igaza van
2018. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!