Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a következő lépés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Már mondta hogy ő is belém. Azt is mondta régebben hogy viccel de sokan mondták hogy tényleg szeret és úgy is viselkedik.

Nemrég én is bevallottan hogy szeretem, nem szó szerint. Ha nem hülye tuti rájött belőle hogy szeretem. Mit csináljak hogy összejöjjünk?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. máj. 14. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Szia. Add magad és legyen jó mobilod meg jó tokok mellé a pasik ezt szeretik. Meg szelfizz vele és egyetek egy mekit valahol. Jah es csekkolj be vele a mekiböl
2018. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

#1, ha csak hülyeséget tudsz írni, akkor inkább markold meg a sínt, és várd a vonatot!


Kérdező, légy türelmes, mosolyogj rá, ha rád néz, mindig köszönj neki, ha először találkoztok egy nap. ha rég láttad jegyezd meg, hogy rég láttad, kérdezd meg, hogy minden rendben... Kérj esetleg segítséget tőle. dicsérd meg, ha valami nagyon csinos rajta, vagy új frizurája van, ami tetszik. De légy itt is őszinte, nehogy egy hányadék frizurát viseljen egész életében, csak hogy neked tetsszen. :D

2018. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. máj. 15. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!