Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magányos, kilátástalan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, kilátástalan, szürke, szeretethiányos hétköznapok ellen lehet valamit tenni? Van megoldás erre?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni a kilátástalan, szürke hétköznapok ellen? Sokszor álmodozok arról, hogy milyen jó lenne valami több izgalmas dolog az életben, nem mindig csak ugyanaz minden egyes nap, ez a körforgás, hogy reggel elmegyek az iskolába, egész nap tanulok, unatkozok bennt (mivel szakközépiskolába járok, ezért nagyon kevés lány jár ide, de azok már majdnem végzősök). Most vagyok még kamasz, nem akarom, hogy ezek az évek úgy múljanak el, hogy nem történik semmi izgalmas, lassan belefáradok a magányba. Bulik is ritkán vannak, néha hétvégén elmegyek, de annak is hamar vége van, és mindig azt kívánom, hogy de jó lenne több ilyen buli, másnap utána mindig bűntudatom is van, hogy még de jó lett volna többet bulizni, szórakozni, lazulni. Mindig is az volt minden vágyam, hogyha majd megyek középiskolába, akkor minden izgalmasabb lesz, reggel úgy kelek fel, hogy ma megint fog történni valami izgalmas, azon is fantáziáltam sokat, hogy biztos lesz egy lány akivel megismerkedek, és szerelmes leszek belé, de sajnos ez nem így alakult, egyre többet gondolkodok azon, hogy miért van ez így, a sors ki akar szúrni velem? Irigylem azokat a fiúkat akiknek jobb a sorsuk és izgalmasabbak a hétköznapjaik. Az idő csak telik és végig ezt kell éreznem, emiatt annyira magányos vagyok, hogy sokszor felrobbannék. Jó lenne elköltözni mondjuk a fővárosba, ott hátha izgalmasabb az élet, nem szeretnék felnőni úgy, hogy ezekben a diákévekben még nem voltam szerelmes... Legnagyobb vágyam, hogy egy lány betöltse ezeket az üres, kilátástalan hétköznapokat, aki a mosolyával és a szeretetével mosolyt csal az arcomra, és betölti a magány helyét a szívemben. Mindent megtennék azért, hogy érezhessem azt, hogy egy lány szeret, és én is szeretem őt, semmi sem fogható ehhez az érzéshez, erre vágyok a legjobban. Tudom, hogy nincs lehetetlen, de sajnos ez nagyon nehezen valósítható meg. Mindig is egy szép, csendes, szerény, mosolygós, vidám lányra vágytam, aki megbecsül, szeret, odabújik hozzám, és a szeretetet, amit adok neki, azt ő is megadja nekem. Ez a világ legjobb érzése, sokszor álmodok ilyenről, és bánom, hogy nem tartott örökké, amikor felébredek szomorúságomban összeszorul a szívem. Vannak ilyen lányok? Sajnos sürget az idő, és meg akarok szabadulni a szenvedéstől. Ilyenkor mi a teendő? Egy elkeseredett tinédzser. 16/F.
2018. máj. 15. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Ugyanez a baj csak felnőttként nálam...


Konditerem esetleg ha ne is az izom miatt de mentálisan is jó picit.

2018. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello,

Nem tudom mekkora városba laksz, hogy ott milyen lehetőségek vannak, de szerintem egy sport amit teljes szíveddel csinálsz sokat tudna segíteni! Több embert megismerhetnél, késöbb ha jól kijöttök biztos velük is eltudnál menni bulizni.. és kitudja lehet az ő társaságukban ismernéd meg azt a lányt ;)

2018. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tipikus válasz még amúgy de sose keresd a szerelmet mert az állandó kudarcélmény forrása, hogy " na ennek se kellettem"

minden jönni fog magától, mert jönnie kell, de a nők olyanok mint a cápák: pénzszagra jönnek, vérszagnál széttépnek , bekategorizálnak maguk alá ( alárendeltnek kategorizálnak, papucs lehetsz könnyen), és ha látják, hogy párt akarsz találni, akkor már 100 méterrről menekülnek... eszméletlen nagy ösztönt adott nekik a természet.


éld az életed, ha pedig felnőttél menj el onnan ahol vagy, mert saját földeden nem lehetsz próféta, ott fogsz tönkremenni.


ugyanígy vagyok, egy kis dunántúli városkában éltem 23 évet, itt volt egy szerelmem, kicsinált lelkileg, érzelmileg, munkám se volt nagyon, barátok se nagyon.

eltűntem külföldre, csak néha vagyok itthon már..

nem monondom, hogy boldog vagyok, de ha nem megyek el világot látni, becsavarodtam volna a városomban és akasztottam volna magam, mert nem sok kellett hozzá..


kitartást ! fiatalon lehet még ismerkedni nekem már nehezebb..

2018. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondolataim voltak/vannak mostanában,vannak nagyon jó barátnőim/barátaim de még sose voltam szerelmes, ezért egy ideig én is hasonlóan kilátástalannak láttam mindent.Viszont rájöttem,hogy egy idő után minden jó lesz és mindennek eljön egyszer az ideje:) 16L
2018. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kicsit kiegészíteném még a mondanivalómat. Sokszor érzem azt, hogy mintha egy börtönbe lennék bezárva, ahol a magány fogva tart, és nem enged megszabadulni a negatív gondolatoktól, ez annyira bosszant, hogy ezt így el kell viselnem minden nap, az idő meg múlik és bűntudatot kelt bennem az, hogy az elmúlt időt tölthettem volna boldogan, de ez helyett csak szenvedek, és tehetetlenül elmerülök a kínzó magányba. Mintha nem találnám önmagam, nem lehetek szabad. Nem sajnáltatni akarom magam, csak változtatni szeretnék, de nem tudom, hogyan, sokszor lehetetlennek érzem ezeket, olyan, mintha nem tudnám megvalósítani az álmaimat, bár azt is tudom, hogy a felsoroltak alapján nem jellemző rám a férfiasság, de le kellett írnom ezeket ide. Hiányzik a szeretet, annyira jól esne, ha odatudnám adni mindazt, amit adhatok, tehetek egy lányért, szeretni, tisztelni, becsülni, gondoskodni, és hogy tudja, hogy rám mindig számíthat, biztonságban van mellettem, megvédem őt a bajban, hozzám odabújhat... Sokkal jobban szeretnék szeretetet adni, mint kapni, nyilván szeretném, ha ő is viszonozná, de első sorban az a fontos számomra, hogy őt boldoggá tehetem, és hogy láthassam, hogy boldog mellettem, hogy mi ketten egymásé vagyunk, és ezt senki sem veheti el tőlünk.

Lehet, hogy túl romantikus típusú vagyok, vagy egyszerűen csak a hormonok miatt vágyom már a szerelemre? Vannak még ilyen hasonló kamaszok?

2018. máj. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!