Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 évesen korai az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen korai az első csók?

Figyelt kérdés
Szóval, egy fiú elhívott randizni. Eljött a várva várt nap, találkoztunk,hülyültünk, sokszor megöleltük egymást. Sima puszi,és szájra puszi is volt. De aztán egy szájra puszit eléggé elhúztunk, és rendes csók lett belőle. Nem beszéltük meg, sőt még szóba se jött a csókolózás, és emiatt nem is tudtam ráparázni. Szerintem épp ezért is volt csodálatos. Utána még elég sok csók elcsattant, viszont egyikünk se bánta meg. Azóta együtt vagyunk. Az utóbbi időben azonban elgondolkodtam azon,hogy korai volt-e. Még nem szeretnénk tovább menni a csóknál. (még jó pár évig) Így szerintetek ez korai volt? Én személy szerint nem tartom annak, csak kíváncsi vagyok mások véleményére. 12/l

2018. máj. 16. 11:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
Szerintem 12 évesen már egyáltalán nem korai. Miért lenne az? Igazából az nem olyan dolog, mint a "tovább menés",de mondjuk szerintem 14-15-16-tól már az is ok.
2018. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kicsit korai. De ez csak az én véleményem. Ha a tovább menés alatt pl a szüzességed elvesztését érted akkor azzal minimum 16 éves korodig várj.
2018. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is akkor volt meg az elso csok, bar az szajra puszi volt. Akkor nem ereztem korainak, most visszagondolva picit elhamarkodottnak itelem, de ettol fuggetlenul jo emlekkent maradt meg.

13/L

2018. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. De azért csak óvatosan a dolgokkal, és ha van egy idősebb bizalmasod (szülő, testvér, vagy akár egy pár évvel idősebb haver), akiben tutira megbízol, és mersz vele nyíltan beszélgetnu, akkor mindenképpen beszéljétek át ezeket a dolgokat, mélyebben is akár. Lehet ciki, de megmenthet sok kellemetlenségtől.
2018. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai. De attól még nem kell hogy a többi dolog előbbre tolódjon. Simán el lehet lenni csókkal, évekig
2018. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai; de több még minek. Én egy csókot nem gondolok korainak, ha tovább még nem mentek.
2018. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem fogunk tovább menni :)
2018. máj. 16. 21:02
 8/11 anonim válasza:
Szerintem egyeltalán nem korai. valamikor el kell kezdeni :)
2018. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm szépen a válaszokat^^
2018. máj. 17. 13:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Szióó ^^


Szerintem ez személyenként más. Én korainak gondolom, soha nem tudnám elképzelni magam ebben az életkorban csókolozni, viszont csak a példa kedvéért megkérdeztem a legjobb fiú barátom, szerinte egyáltalán nem korai.


Szóval összességében én annak gondolom.. Minek kellett ehhez nagymonológ? 😂😅


13/L

2018. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!