Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez még a barát kategóriába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még a barát kategóriába bele lehet sorolni? 15L ő 16F

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki érdeklődik irántam. Élőben is odajön hozzám és beszélget, érdeklődik utánam, néha zavarba jön. Mostanában egyre többször néz meg (tetőtől-talpig méghozzá többször) és a szemeimbe is több ideig néz, ilyenkor mindig én kapom el a pillantásom. A közelemben van, legtöbbször velem szemben, ha van rá esély akkor mellém áll. Sokszor mosoly rám és jegyzi meg, hogy "milyen cuki vagyok már" ez legtöbbször a magasságomra mondja. (Van köztünk vagy 20-25 centi különbség) és egyre többször "piszkál". A nyakamhoz nyúlkál (csikis vagyok) és a hajamat szokta az ujjai közé venni, ilyenkor rendszerint közelebb jön hozzám. Meg sokszor direkt közelebb áll hozzám és lemosolyog rám, hogy milyen pici is vagyok. Meg már ő is becéz úgy, hogy "Manó", meg "Törpi" (A többiek is, csak ők Törpének).



Ééés... Van barátnője. És így most nagyon rossz, mert nem tudom, hogy ez most barátságnál több, vagy ez még simán belefér a barát kategóriába. De ő nem is olyan, hogy megcsalja a barátnőjét, nem is szereti az ilyet.


15L ő 16F



2018. máj. 16. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Már megcsalta ,érzelmileg 😊 hulladék
2018. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy tetszel neki egy kicsit. De ettől még nem biztos hogy akar vmit. Vannak olyanok akik szimplán közvetlenebbek ilyen téren
2018. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
A sulimban is van egy ilyen eset. Mármint teljesen ezt tudom lekövetkeztetni abból, amit látok. Van egy magas srác, egy alacsony csaj, de sajnos a fiúnak barátnője van. Szerintem meg az alacsony lány iránt többet érez, mint barátság. Nagyon cukik lennének együtt, valószínüleg, ha a fiúnak nem lenne csaja, akkor össze is jönnének. Sajnos segíteni csak annyit tudok, hogy ha téged szeret, akkor előbb utóbb úgyis elhagyja a barátnőjét, mert ha belédesett, akkor nem szerette igazán a barátnőjét:) 16/L
2018. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegény barátnő...
2018. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!