Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20/f Tetszik egy 17 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/f Tetszik egy 17 éves lány és 6 napja már beszélgetünk messengeren és ma tervezem hogy megkerdezem hogy lenne e kedve személyesen is találkozni és megismerni egymást korai még vagy már időben vagyok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 15:25
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem korai, csak ne legyél tolakodó, ne sürgesd a dolgot.

Élőben jobban meg lehet ismerni egy embert, sokan jobban is szeretnek élőben beszélgetni.

Gondolj bele, mikor nem voltak közösségi oldalak, akkor hogyan ismerkedtek az emberek? Elhívták a másikat randizni. És szerintem ez lenne a normális még mindig, nem az, hogy a telefonod mögé bújsz.


17/L

2018. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai, nyugodtan hívd el.^^
2018. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!