Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt miért csinálja a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja a lány, akit kedvelek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, osztálytárs, aki több fiúval is szokott beszélgetni, buszmegállóban pedig a barátnőjével s az egyik olyan fiúval. S ha látja, hogy ha a buszon vagyok, akkor rám néz s vidáman mosolyog, s integet nekem. Azok a barátai valószínűleg furcsán néznek rá.Én viszonyzom is.

De mèrt teszi ezt,amikor a valóságban nagyon keveset beszélünk( de chaten minél többet, akár hajnalig), a többi fiú pedig szebb is s jobb jegyei is vannak?

Előre is köszönöm a válaszotokat! :)

Információ rólunk:

-Fiú vagyok s van egy

lány, akibe lehet,hogy szerelmes vagyok, csak nem tudom, hogy ő is így érez-e. Tudnivalók rólunk:


-Szoktunk chat-elni egymással suli időben, hétvégén s hosszabb szünetben is, akár hajnalig is.


-Amikor a találkozunk az iskolában, s nincs rajtunk kívül más akkor integetünk a másiknak, illetve mosolygunk.


-Tanórákon hátraszokott fordulni, felém néz s rám mosolyog, mire én visszamosolygok rá.


-Amikor úgy adódik, hogy buszon együtt vagyunk , akkor beszélgetünk, de mindketten nehezen nézünk a másik szemeibe.+Amikor leszállok, akkor integetek neki, s mosolygok mire ő is ugyanezt cselekszi.


-Chat-elés elején mindig megkérdezzük a másiktól hogy zavarhatjuk-e


-Chat-elés végén a Jó éjszakátnál eddig csakis smiley-t szokott rakni, mint én, de már pár hete a smyle mellé már 💕 szívecskéket is szokott küldeni, s már én is küldök


neki.


-Egyik beszélgetés során azt írta, hogy velem szívesen beszélget, igazából bármikor.(ez amolyan közeledés akar lenni?)


-Írunk történeteket, melyeket át is szoktunk adni a masiknak elolvasni, s mikor elolvastuk akkor egy papírra írjuk a véleményünket s úgy adjuk vissza a masik történetét.


-Szoktam rajzolni neki képeket a történetéről, mire ő 😍-t szokta küldeni, azzal a mondattal, hogy nagyon jó.(Ezt azért mondhatja mert szeret s ezzel jelezni akar vagy azért mert ő nem tudna ilyeneket rajzolni?)


-Végül pedig az, hogy megkérdeztem tőle hogy nyáron hogy adjuk át a másik történetét, mire ő azt válaszolta, hogy az is lehetne, hogy találkozunk valahol, s ott adjuk át a masiknak.(amikor eljönnek ezek az alkalmak, akkor hosszabb beszélgetés során elvigyem-e valahova pl: fagyizni/moziba...stb.(s olyankor milyen árulkodó jeleket figyeljek meg, hogy szeret engem?)


Igazából ennyi lenne. Nagyon szépen köszönöm előre a válaszotokat( hogy mit tegyek nyáron vahy hogy ez szerelem vagy nem?) illetve elnézést hogy ilyen hosszú lett.További szép napot!



2018. máj. 19. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem venném biztosra, de esélyes hogy bejössz neki
2018. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csetelni szoktatok élőben meg nem beszéltek??? Gecc ez de szánalmas!
2018. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam.

Nem úgy kell érteni, hogy nem beszélünk semennyit a valóságban.

Hanem úgy hogy kevesebbet mind chaten.

2018. máj. 19. 12:24
 4/4 anonim válasza:

Figyi tesó,ha rád mosolyog meg ilyeneket csinál akkor kedvel.

De az,hogy nem beszéltek egymással csak írtok az azt jelenti,hogy talonba tett téged.

Az olyan fiúkhoz akik vészesetben ott vannak neki,de sose akar velük komoly kapcsolatott.

Meg ahogy írták kicsit szomorú,hogy írogattok de nem beszéltek.

2018. máj. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!