Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el végre?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsisbarbi kérdése:

Hogy felejtsem el végre? Többi lent

Figyelt kérdés
Na tehat meg elozo tanevben lettem 9.dikes. Akkor meglattam azt a sracot akit mai napig nem tudok kiverni a fejembol. Mindenki csak rosszat mondott rola, mondtak hogy nem jofej, nem sokan szeretik a suliba, de nekem annal inkabb o kellett, megfogott benne valami. Nagy nehezen elertem hogy eszrevegyen. Aztan evvegen egy buli utan athivott a lakasukra es kavartunk( csak egyutt alvas, csok). Annyit beszeltunk meg utana hogy majd kovetkezo tanevben talalkozunk es hogy ez ennyi volt. Aztan nyaron is osszefutottunk par buliba aztan suliban ugye mindig lattam szoval nem igazan ment a felejtes. Mindennap lattam es egyre jobban akartam megegyszer azt az estet de tudtam hogy tobb ilyen nem lesz, mert csak egy kis csicska kavaras voltam neki hogy novelje az egojat, annak ellenere hogy amikor ketten voltunk mindig elmondta mennyire bir. O az elso “szerelmem”. Szoval ezert is nehez kiverni a fejembol. Azota mindkettonk kapcsolatban van es az utolso az volt hogy ballagasa utan amikor a baratnojevel szembe jott belenezett a szemembe es elmentek. Valoszinu mar soha tobbe nem latom de meg ugyis mindennap gondolok ra, foleg hogy baratom van. Nagyon ketsegbe vagyok esve mi van velem? Mit tegyek hogy ez valtozzon? Még úgyis szeretem hohy tudom hogy nem jófej?

2018. máj. 19. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ebben a sztoriban rohadtul nem értek valamit. Miért jöttél össze egy másik sráccal, ha őt szereted?

Ha azóta nem volt köztetek semmi És még barátnője is van, akkor valószínűleg már nem is lesz több. A szemkontaktus nem jelent semmit, hiszen ha ismersz valakit, nyilván ránézel ha szembejön...

2018. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos: te egy büdös nagy pitsa vagy.
2018. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem latod tobbet elfelejted majd. Tapasztalat. Adj neki idot.

Az uj baratodnak vagy adj tiszta eselyt, ha nem allsz keszen akkor pedig hagyd ott es adj magadnak idot egyedul lenni.

Csak te tudhatod, te erezheted, hogy mit is akarsz valojaban.


En voltam hasonlo helyzetben. Tudtam mit akartam, mire vagytam, de nem mertem lepni, es azota is banom. Hallgass a szivedre.

2018. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!