Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Együtt alvá. Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WhalalaYo kérdése:

Együtt alvá. Szerintetek?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyok együtt barátnőmmel, szüleivel számtalanszor találkoztam, kedvelnek is említés szerint. Van rá esély hogy nyáron összehozzunk egy együtt alvást?

16f 15l



2018. máj. 20. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Emberre válogatja, hogy kinek engedik meg a szülei, kinek nem. De általánosságban elmondható, hogy ennyi idősen nem igazán szokták. Amikor volt barátnőmmel együtt voltam én ugyan úgy 16 voltam, ő pedig ugyan így 15. Egyszer hoztuk fel szüleink előtt, nekem annyit mondtak, hogy max nálunk aludhat a csajszi, de én náluk nem. A leányzó szüleinél viszont más volt a helyzet, max a kanapén aludhattam volna lent, én meg mondtam, hogy hát köszönöm, de akkor inkább sátrat verek az erdőben. :D
2018. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 szüleimnél nem lenne gond. Hisz bíznak bennem. Övénél annál inkább 😂
2018. máj. 20. 00:14
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki tudja, hogy hol végezné a lompos nem tegnap születtünk.
2018. máj. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Magyarán meg akarod dugni. Ne csodálkozz hogy nem engedik. 15 évesen még gyerek.
2018. máj. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Erről szó sincs. Csak szimpla együtt alvás.. Az minden vágyam. 😞
2018. máj. 20. 08:38
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

#5: Mondd el nekik ugyanezt, és vágj hozzá ugyanilyen szomorú fejet, hátha elhiszik. Esetleg alá valami csendes, megható zenét betehetsz, és hátha elhiszik,hogy egy 16 éves, aki a falba is lyukat lékelne, nem akar a lányt megrakni.

Az én lányom tabu lenne.

2018. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős helyzet...

Szerintem beszélgessetek erről a barátnőd szüleivel, és azt azért mondjátok el, hogy nem lenne szex, ha amiatt aggódnak

2018. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozzatok már, ha szeretkezni szeretnének, akkor teljesen mindegy, hogy hogyan, de megoldanák...

Nyilván nem emiatt sóvárognak az együtt ALVÁS miatt.


Én is ennyi idős voltam, mikor nálunk aludt legelső alkalommal a barátom és nem történt semmi. A "legdurvább", amit bele tudtok az egészbe képzelni, az az volt, hogy megcsikizett én meg leestem az ágyról, hát wao...


Bíztak bennem és benne is a szüleim, ahogy az övé is. Annyiban viszont nagy szerencsénk volt, hogy a szüleim azt vallották, hogy inkább otthon legyünk, ha találkozni akarunk, minthogy az utcán faljuk egymást.


Minden csak bizalom kérdése, szóval szerintem is megérné tisztázni, hogy korainak találod még a dolgokat és nem szeretnél mást, csak mellette aludni.

2018. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt komoly kapcsolatom 16 évesen csak a koróban, de ha lett volna tuti megrakom már boccs.
2018. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6 Mert szerinted csak az ágyba tudja megrakni a lányukat?
2018. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!