Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezeket a jeleket láttam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezeket a jeleket láttam, akkor teszek neki vagy sem? (többi infó lent! )

Figyelt kérdés

Szóval..

A helyzet az, hogy már 3 / 4 hónapja tetszik nekem a srác az osztályomból.


És nemsokára vallomást tervezek neki, de előtte meg szeretnék megbizonyosodni, hogy igazak e a gondolataim, hogy én is tetszek neki.


Szóval olyan jeleket küldd, mint..


#1 A lába gyakran felém áll, szinte mindig


#2 gyakran köt ki mellettem


#3 Mikor egymás szemébe nézünk véletlen, gyors elkapja a fejét.


#4 zavarban van


#5 végignézett az alakomon, miközben elsétáltam előtte. (mintha azt olvastam volna valahol, hogy az a vonzalom helye..De nem vagyok biztos benne..)


#6 féltékeny a fiúkra, akikért rajongok. (már ha az és nem csak szimplán rasszista. [hirességekről van szó, ázsiaiakról.])


#7 amikor fiúk vettek körül, folyton rajtuk illetve rajtam tartja a szemét.


---

És egyenlőre ezekből ennyi.

De sajnos rossz jeleket is tapasztaltam, méghozzá azt, hogy hátat fordít nekem, nem is próbál felém közeledni. :/

Mondjuk múltkor, amikor beszéltünk (egy kicsit,főképp én) akkor mosolygott..



Szerintetek, lányok / fiúk?



Válaszokat előre is nagyon köszönöm! Azt szintén, ha elolvasod és kapok egy szép, komoly választ :)


-

~ 16/L ~



2018. máj. 20. 03:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy érdekled, lépj bátran.
2018. máj. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg érdekled, de vallomást szerintem ne tegyél, azzal logikus útra tereled és lehet megölöd a dolgot...


inkább testi kontaktust keress vele, lágyan érintsd meg néha, jezelve, hogy bejössz neki, had lépjen ő..

2018. máj. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Második válaszoló válaszára reagálva


Ha a fiú lép akkor már olyan mintha a csaj lépne , nem?

És mi van akkor ha a fiú önbizalom hiányban szenved?

LEHET a kérdező lenne az életében az egyetlen aki segíthetne neki ebben.


Bár nem ismerem a a fiút de a kérdező irta hogy amikor beszéltek akkor is főképp a kérdező beszélt, a fiú meg zavarban lehetett.

2018. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem érdekled :)Lépj bátran!
2018. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat!

Nem tudom mi lesz, nem szeretnék elcseszni semmi, de már nagyon nyomja ez a szívem, szóval szerinrem ha ki adom magamból már azzal jól járok :)

2018. máj. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!