Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő után feküdnétek le az osztálytársatokkal?16l

2018. máj. 20. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Én megvárnám, amíg levetkőzik. Bizonyos esetekben azt sem végig...


Egyébként osztálytárssal nem jó járni, mert az ilyen "kapcsolatok" döntő többsége gyors szakítással ér véget, és akkor utána bámulhatjátok még egymást jó ideig nap mint nap...


Ezzel együtt 16 évesen én is ezt tettem. :P Kb fél év "járás" után.

2018. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha 16 L lennék,eszembe se jutna. Nem csak osztálytárssal, senkivel.
2018. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mivel osztálytárs, ismeritek egymást, nem hiszem hogy bármire is várni kéne, esetleg életkor miatt, amire az előző is utalt, esetleg.
2018. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon régi szabály, hogy házi nyúlra nem lövünk... Nem járunk oszt. társsal mert rossz vége lesz. MINDIG! Szerintem még bőven ráértek, nem kell elkapkodni.
2018. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!