Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja megismertem egy srácot, akivel jól kijöttem. Mindenről beszélgettünk. Ha kért képet, mindig küldtem neki. Nem vagyok vékony, ami neki tetszik. Legalábbis mindig azt mondta, hogy csinos vagyok. Na de mostanában nem is írt, mindig én írtam neki. Aztán tegnap mondta, hogy ha szeretnék küldeni neki képet magamról, akkor küldjek neki. Beleegyeztem, de már nagyon zavar, hogy szinte le se sz*r...Fiú, most hozzátok szólok. Miért csináljátok ezt? Ha valaki nem tetszik nektek, akkor miért nem mondjátok meg? Vagy ha már egy lánnyal megismerkedtek, akkor miért sz**tok a fejére ennyi idő után,hol ott elvileg tetszik nektek? Én tényleg nem értelek titeket...

2018. máj. 21. 09:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam. Fiúk*
2018. máj. 21. 09:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Miiiicsoda?!!? 0.0 Ez a kérdés hozzátok szól, lányokhoz. Már bocsánat. Kapásból van a Messengeremen 5 lány minimum, akikkel nagyon jól elbeszélgettem Anotalkon, felvettük a kapcsolatot, 1 napig még nagyon jól elvoltunk, utána semmi és azóta tojnak rám. Rengeteg ilyen lányt ismertem meg és ezért is adtam fel a keresgélést, mivel nekem eddig úgy tűnik, hogy nektek ez nagyon megy, hogy beetetitek a fiúkat, majd hirtelen letojjátok őket. Kivétel van, azt tudom! Mert most 19 lány fog ide írni, hogy általánosítok és ők nem ilyenek. Ez így van, vannak rendes lányok, hisz sok lány barátom van, mert ők normálisak, de köbö ugyanannyi kopott így le, mint amennyi maradt. Szóval kellemetlen. A fiúkra ez amúgy egyáltalán nem jellemző akkora mértékben, mint a lányokra. Nyilván vannak bunkó fiúk is, ez is tény, mert most meg az a 19 lány azt fogja mondani, hogy márpedig a fiúk között is vannak ilyenek és ezt sem tagadom, de az tény, hogy lényegesen kevesebb, mint amennyi a lányok között van.


No, de, hogy egy kicsit válaszoljak is a kérdésedre: nem tudjuk, mert nem ismerjük. Lehet, hogy elfoglalt, tanul, edz, ilyenek. Elvégre év vége van a sulit tekintve, szóval bele kell húzni. De ha képeket kér rólad, akkor biztos tetszel neki, mert különben nem kérne.

2018. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez így van, tényleg vannak olyan lányok akik ezt csinálják, én egyáltalán nem gondolom másképp.Sok lánynak a fiú váltogatás csöppet sem nehéz, ami engem is felszokott háborítani, mert én is lány vagyok, és ezért a legtöbb lányt le is szokták nézni, ahogy engem is, hogy én is biztosan egy könnyű vérű kis ku*va vagyok...
2018. máj. 21. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem azért nem igy értetted, mert én nem nézlek le téged kapásból a sok csalódásom miatt. Szóval erre ne is gondolj. ;) Csak kicsit erősnek tituláltam, hogy a fiúknak egy ilyen kérdést tettél fel. :D Megértem amúgy, hogy fáj neked, hisz én ezen átestem már vagy köbö 20x. Kérdezz rá, hogy miért nem keres? Esetleg azt még megteheted. Vagy ne írj neki, aztán ha nem keres, akkor elfelejted, ha meg keres, akkor jó. Tudom, hogy nehéz, de muszáj így. Nem kell neked ugrálni utána állandóan. Hajrá és kitartást! ;)
2018. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. máj. 21. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért remélem nem meztelen képeket küldtél neki, mert simán visszaélhet velük.
2018. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehogy meztelen képeket!
2018. máj. 21. 21:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!