Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek először vagy inkabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek először vagy inkabb hagyjam?

Figyelt kérdés

Osztalytarsamrol lenne szo, 16 evesek vagyunk. En vagyok a lany.

es mar eleg reg tetszik a fiu. Nem igazan foglalkoztunk egymassal ev elejen, mostmar annal inkabb. Sokszor van hogy bamul, es sokszor szemezunk.

Es voltak furcsa dolgok is mar, buszon átakarta adni a helyét, barhova megyunk mindig elore enged, udvarias de nem mindenkivel.

Es van egy kozos jo baratunk akinek eleg sokat beszel rolam es olyanokrol is pl hogy en rohadt jo no leszek, elegge bir stbstb.

Meg elkerte a hazit és olyanokat valaszolt, hogy isten vagy, meg szivecskek...pedig nem vagyunk ilyen kapcsolatba hogy szivezzunk... meg szulinapomon is elsok kozott volt aki felkoszontott szoval ez is jol esett. Meg en is elkertem mar tole a hazit es egybol segitett.

Meg meg van par dolog amik erdekesebbek de azokat ide nem szeretnem kiirni, aki ir privatban annak szivesen elmondom,

Ezt most Csak nagyjabol leirtam, szerintetek elmondjam neki hogy erzek valamit iranta?



2018. máj. 21. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján egyértelműen tetszel neki. Nem muszáj azonnal letámadni az érzéseiddel, elhívhatod ide-oda, hogy többet legyetek kettesben sulin kívül, kicsit jobban megismeritek egymást, aztán valahogy alakul.
2018. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem merem elhivni. Nem szoktunk kettesben lenni... ha meg igen akkor keves idore es sehogyse tudnam osszehozni hogy eljojjon velem barhova is. Bar egyszer kertem baratnomet jojjon el velem vasarolni es utana elmentem onnan ea hallottam hogy mondja hogy “en szivesen elmennek veled” de az a baj hogy ezt is a hatam mogott, nekem nem mondja meg es ugy fura lenne elhivni.
2018. máj. 21. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben az volt, hogy elmondanád neki mit érzel, ami sokkal nagyobb kitárulkozás, mint elhívni valahova. Igazából abban semmi nincs, mindennapos, csak ugye tetszik, és emiatt tartasz tőle.


Elhívni bárhova eltudod, akár csak simán suli után mászkálni egyet a városban vagy ilyesmi. Amiket írtál, az alapján ő is szeretne menni, csak ő sem mer lépni.

2018. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szasza212 ***** válasza:
Ha nem kezdeményeztem volna anno, akkor sosem lett volna barátom. Nem kell magunkat beleszorítani a sztereotípiákba. Marha inponáló, ha magabiztos vagy. Hívd el valahova, nem kell megmondani hogy miért, én is így csináltam, még csak nem is randik voltak hanem hogy kisérjen ki a vonatra meg ilyenek, utána elejtettem neki hogy megyek sétálni, magától kérdezte hogy jöhet e. Pár ilyen után Amikor alkalmasnak láttam, végül megkérdeztem, s láss csodát, viszonozta. ;) 21/L
2018. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!