Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fogalmam sincs, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Hogyan kéne elfelejtenem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel elég közel kerültünk egymáshoz. Már nem jártunk túl messze attól, hogy összejöjjünk (azt hiszem). De valamiért vége lett. Már nem keres, nem ír. Viszont én nem tudom őt elfelejteni. Másfél éve borzalmasan tetszik nekem. Amikor egy helységben vagyunk, a barátnőim szokták mondani, hogy még most is egy csomószor engem figyel. Nem értem egyszerűen, hogy miért nem tudom végre elfelejteni és azt sem, hogy vele mi történt amiért már nem beszélünk. Kérlek ha valaki bármiféle tanácsot tud adni vagy csak mondani valamit az tegye meg. Nagyon megköszönném!

2018. máj. 21. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ameddig arra gondolsz, hogyan felejtsd el, addig ez nem fog menni. Keress másban motivációt, új hobby mindig jól jön, ne arra gondolj, hogy milyen rossz, hogy köztetek nem lett semmi, hanem hogy biztosan lesz majd valaki más, aki miatt nem kell ennyit sem agyalni. Egyébként én a helyedben megbeszélném vele a történteket személyesen!
2018. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!<3
2018. máj. 21. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!