Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen párkapcsolati...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen párkapcsolati helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok,rossz kedvű vagyok, bejárni is utálok már dolgozni.


Adott egy 2 évvel fiatalabb lány, és fél évig együtt voltunk. Ez a fél év karcmentesen ment, míg adódott egy lehetőség számomra, hogy kimehessek külföldre, de én ezt visszautasítottam, a mostani állásom és a barátnőmre hivatkozva. Viszont, mikor ezt elmeséltem a szerencsés lánynak, nevezzük Zsanettnek, akkor Zsanett picit kiakadt, hogy mindig is arra vágytam, hogy kijussak Amerikába, és utazni szerettem volna. Ezt Zsani sajnos úgy vette fel, hogy én csak miatta dobtam fel, és szakított velem, olyan dolgokkal, hogy Ő azt szeretné nekem, hogy a legjobb legyen és kiutazhassak. Viszont, én nagyon szeretem Zsanit, mindig őszinte voltam vele, és elmondtam neki, hogy ez nem igaz, és nem azért nem fogadom el az állásajánlatot, ugyanis nem tudnék még megválni Mamámtól és a hugomtól. Mivel elvesztettem szüleimet, így 19 éves fejjel én foglalkoztatom a 12 éves hugomat is és mamámat is mivel, egy picit már beteg.

De legbelül a szívem megszakad, hogy elhagyott a lány, akit nagyon szerettem. Úgy voltam vele, ha szeret visszajön, de nem írt.. Ezért elhatároztam, hogy én írok, kiderült, hogy egy új barátja van. Nos, én kiakadtam, hogy biztos ezért szakított velem, mert hogy van más. Csak annyit mondtam neki, ez teljességgel elfogadhatatlan, hogy ennyire nem tisztelt, hogy őszintén elmondja mia a helyzet. Kérdezősködött, mizujs velem ezek után, és elmondtam neki, itthon vagyok még sokáig és gondoskodom róluk. Nos a sok semleges beszélgetésből elég sokat beszéltünk, hogy mi történt velünk a fél év utáni szakításkor. Ez addig torkolódott, hogy beszéltünk egy randit, vagyis én annak nevezem, egy étterembe megyünk jövőhéten.



Hosszúra sikeredett, a kérdés az lenne, hogy mit csináljak, hogy visszakapjam?

Tanácstalan vagyok, Ő az első komoly barátnőm, akiért tényleg megtennék bármit, de félek, hogy csak barátiasan jönne át velem enni, és nemtudok mit tenni ellene.


Mit csinálnátok a helyembe?


Sajnálom az összevissza beszélést, szerintem érthető a problémám, és tényleg nem megy a fogalmazás, ilyen állapotban.



2018. máj. 21. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orulj hogy megszabadultal ettol a p.csatol. Ugyanis elmondom neked, hogy nem azert szakitott veled, amit leirtal, azt csak urugynek hasznalta.
2018. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is tedd át a kérdésed a felnőtt párkapcsokatok kategóriába, ott több hasznos választ fogsz kapni.

Amúgy meg hagyd a lányt. Tényleg sajnálom és nem akarlak megbántani, de neked is jobb lesz nélküle. Klisé de az idő segít. Elhagyott és jelenleg mással van. Szerintem csak barátkozni akar és ne számíts tőle többre.

2018. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vangogh válasza:
Mond mind ezt persze ne egyszer e csak finom találva a megfelelő pillanatban
2018. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Majd írd meg hogy mi volt / mi történt a randin. 😉

ui.: Sok sikert!

2018. máj. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg messze van de privatba leirom😊
2018. máj. 25. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!