Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetséges ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy srác.

De inkább a dagadt barátnőmet bámulja mindig..

Egyszerűen nem értem, hogy érdekelheti inkább egy ilyen nő ezt a pasit..



2018. máj. 22. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez csak egy troll kérdés. Ha mégsem, akkor sajnálom a barátnődet, hogy ilyen barátnője van. Ha elolvasod a kérdésedet, akkor rájössz, hogy a srácot miért inkább a barátnőd érdekli.
2018. máj. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Adom az elsőt ....
2018. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
te biztos valami agyonzománcozott pláza csaj vagy! részvétem a dagi barátnődnek!
2018. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A szemelyisegedet sokkal nehezebb alakitani mint leadni par kilot vagy formalni a testeden

Ugy nez ki ezt a fiu is tudja

A masik lehetoseg az az hogy nem jonnek be neki a botsáskák meg a szopott uborka testu lanyok hanem inkabb a teltebb alakuak

Ez is ertheto

Nem akarok megmondo ember lenni de pozitivabbnak kellene lenned mert a valo eletben is ilyen reakciokat fogsz kivaltani masokbol

Megjegyzem...jogosan

Csak egy jo tanacs volt

2018. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez most csak trollkodás, ugye? Ennyire gyökér nem lehet senki...
2018. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mondat, hogy ,,De inkább a dagadt barátnőmet bámulja mindig.." nem csak nyelvtanilag, de tartalmában is helytelen, mivel a lányt a "barátnődnek" nevezted. Az ilyen mint te nem barát. Lehet, hogy annak a lánynak nagy a hasa (vagy nem tudom hová hízik), de neked a pofád és az egód elképesztően hatalmas. Ha ezekből visszavennél, TALÁN több fiúnak tetszenél. Inkább legyen valaki duci, mint egy beképzelt, gonosz a fantáziádra bízom, hogy micsoda.
2018. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rossz ember!

Szeretem a barátnőm!

Csak nem értem, hogy miert egy ekkora nőt bámul, meg stb..Amikor eddig nem is ilyen csajai voltak!

Miért nem engem néz? Miért nem rám féltékeny? Hisz én szép és csinos vagyok.

Ő benne mégis mit lát? A háját?

2018. máj. 22. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok médium

Nem látok a fejébe

Honnan tudnám megmondani

Ezt a kérdést azert irtad ki hogy kiird magadbol ezt az egeszet mert nem tudod feldolgozni

2018. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Talan mert a baratnkd nem egy hulye p*csa mint te! 😊
2018. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*baratnod
2018. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!