Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy többet érzek iránta?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon jóban vagyunk, barátok, órákat képesek vagyunk full semmiről/idiótaságokról beszélgetni.

Ő volt a kerítőfiúm, aki segített közelebb kerülni a sráchoz, aki már régóta (kb tanév eleje óta) tetszett

Aztán egy bizonyos esemény hatására rádöbbentem, hogy a kerítőfiúmat (is) szeretem, majd kiszerettem abból a srácból, akivel összeakart hozni, és már csak őt szeretem.


Elmondhatom egyáltalán?

Ha igen, hogyan tálaljam?

15/l



2018. máj. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2018. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Upsz, nem néztem, hogy van korhatár.
2018. máj. 22. 17:36
 3/5 anonim válasza:
Persze mond el neki. Nincs annál rosszabb mint amikor magadba tartod. Ha megmondod neki legalább tudni fogod hányadán álltok, ő is így érez vagy nem, vagy lehet e ebből valami.
2018. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor majd megpróbálom szép lassan adagolni neki.
2018. máj. 22. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ne egyből zúdítsd rá, inkább szépen lassan tegyél utalásokat.
2018. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!