Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem de sajnos nos....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem de sajnos nos. Hogyan tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Hat elmeselem az en tortenetem.Az tortent hogy totalisan odavagyok egy hazas emberert. Es ez itt egy hatalmas problema. Ez ellen varnam a jo otleteket hogy mit tegyek. Elkerulni szinteszint lehetetlen mert heti szinten latom es beszelek vele mert mindig megszolit/hozzamszol. Es a legnagyobb problema hogy amikor kezdene elmulni ujra tortenik valami. Hihetetlen jo vele beszelgetni es mindig megnevettet. Bokol es igen. Ez itt egy nagy gyengepont. Nem tudom miert csinalja mert egy hazas embernek eddig a szintig se kene eljutnia flortoles teren. Ilyeneket mond: Milyen jo illatod van. De csinos vagy ma. Stb. Igen es a tobbi csak rosszabb. Es valoszinu nem kapcsolatot akar azt magamtol kitalaltam en is. De megis mit tegyek? Hogy el tudjam ot felejteni? Mert jelenleg nagyon nem megy.
2018. máj. 23. 21:54
 1/7 I noor Y ***** válasza:
93%
Halgass bass boostolt zenéket
2018. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2018. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogunk tudni segíteni, sajnos.
2018. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ha minnél előbb elszeretnéd őt felejteni, amit valljuk be, nem ártana, akkor mondd meg neki, hogy hagyjon békén.

17/L

2018. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
fekudj le vele, onnantol beken fog hagyni es tovabblephetsz :)
2018. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vangogh válasza:
100%
Utald meg és gyulold ne amikor bokol mond azt van más akinek bokolnod kéne legyél vel le bunkó.
2018. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Egyetértek 1-2 előttem szólóval.

Összevontan kell cselekedned.

Először is amikor bókol,akkor mond azt,hogy ezeket nem neked kéne mondania.Legyél vele lekezelő,és bunkó.Aztán mond neki,hogy kopjon le.

Ne legyél naiv,csak kiakar használni.

Győzd meg magad észérvekkel. Ha hagynád magad elcsábítani ezzel az aljas bókolással,akkor megfektetne,"jó esetben" tartana egy ideig,(másodhegedűs lennél) aztán bármikor,amikor megunja,eldob.Kell ez neked? Nem hiszem.

2018. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!