Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszaírjak a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaírjak a lánynak?

Figyelt kérdés
Szórakozott velem,aztán meg visszautasított majd bocsánatot kért amiért hülyített,és beszéltünk tovább,szinte minden nap.Viszont nekem ez így nem jó hogy csak facen beszélünk,és bár volt tervben pár közös buli és program,mégis egyelőre úgy állunk hogy egy suliba járunk mégis szinte csak neten beszélünk.Ezt a múltkor jeleztem felé,erre mondta hogy igazam van és kéne valami buli,de ennyi,nem változott semmi.A haverok is mindig mondták hogy hagyjam,és vissza se írjak neki ha keres.Pár napja írt,nem írtam vissza.Ma is írt,és nagyon szarul esik hogy nekem kell szemétnek lennem hogy nem írok neki vissza..Szerintetek is hagyjam?Mert érzek iránta valamit,de fogalmam sincs minek tart engem..

2018. máj. 23. 22:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ennyire tömören írtam le,nem akartam regényt írni:D.18f
2018. máj. 23. 22:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb szakitod meg vele a kapcsolatot annál kevésbé fog fájni.
2018. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szia! Velem is már volt ilyen, hogy csak neten beszéltem a fiúval (persze ez fordított nállad) és a suliba egyáltalán nem. Szerintem írj neki vissza, de tudasd vele, hogy nem annyira jó ez így, hogy nem is találkoztok úgy. És ha nem érti meg, vagy felháborodik ezen akk hagyd. Az a csaj abban az esetben hülye. Szóval szerintem még 1 próbát megér, de csak akkor hogyha tényleg érzel iránta vmit.
2018. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%

A barádait kell eldöntsék helyetted hogy mit akarsz ha akarod megdgod semmi közük nincs hozzá.

Ha megakarod tartani a lány válaszolj vissza hívd el randira vagy bulizni

Vegyél neki azt ami szerinted tetszene neki.

Ha érzel iránra valamit minek hagyod ott egyedül?

(Ha dagadt a lány én ott hagynám)

2018. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd a fenébe. Csak szórakozik veled.
2018. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy szórakozik, szerintem. Mi lenne, ha elhívnád fagyizni, vagy sétálni, vagy moziba és ott dumálnátok? Lehet, hogy cak azért utasított vissza, mert túl gyorsa voltál neki? De lehet, hogy csak szórakozik veled, tényleg.
2018. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akár az is lehet a gond, hogy túl gyors volt a tempó! Engem 1 nap beszélgetés után hívott el randira egy srác, ami nekem túl gyors volt! Egyáltalán nem ismertem, még el se tudtam dönteni hogy kedvelem vagy nem :D


Vagy az is lehet hogy még senki nem hívta randira és kicsit fél a dologtól

2018. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Erzelmeket felejtsd el azonnal.utana pedig tedd fel magadnak a kerdest:akarsz d gni?

Ha kibirod hogy ne szeress bele,akkor lehet nehanyszor meghuzhatod problemamentesen.

2018. jún. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!