Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nem érzek iránta semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés

Már körülbelül két éve ismerem a jelenlegi barátomat, és ma vagyunk két hete együtt. Úgy érzem nem tudom viszonozni szerelmét, ő mindig olyan szép dolgokat mond nekem, de én nem érzem úgy, hogy nekem is kéne neki. Illetve ha megcsókol vagy megölel nem érzek semmit, nincsenek a "pillangók" a gyomromban. Ez akkor is így volt, mikor összejöttünk is, de úgy gondoltam várok, míg szerelmes leszek belé vagy nem tudom, mert nekem is régóta bejön ő. Nagyon rendes velem, úgy gondoltam megpróbálom vele.

Ez teljesen normális és várjak még vele, vagy inkább hagyjam az egészet?

Bocsánat, ha összevisszaságokat írtam, telefonról eléggé átláthatatlan. :D

19L



2018. máj. 24. 06:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Valamint mindig úgy érzem, hogy "megfojt", minden nap találkozni akar, és nem érti meg, hogy nekem ott az iskola, délelőtt ott vagyok délután pedig tanulok.
2018. máj. 24. 06:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez normalis,varj meg picit, adj neki idot es ne akarj fejben minden aron szerelmes lenni.
2018. máj. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szasza212 ***** válasza:
Egyszer én is jártam egy sráccal, akiről azt hittem, hogy tetszik. Három hétig jártunk, és szörnyen éreztem magam, pedig kedves volt és aranyos. Inkább fel sem léptem sehova hogy ne kelljem vele beszélgetnem, pedig tényleg semmi bajom nem volt vele, csak a helyzet, hogy járunk. Az is bántott hogy őt bántom. Nagy nehezen elmondtam neki őszintén. Az én tanulságom az volt, hogy nálam nem működik a "majd megszeretem" elv. Persze mindenki más, ha te még adni akarsz neki időt adj, bár ezzel a tapasztalattal a hétam mögött én azt mondanám, hogy nem hiszem, hogy változni fog a helyzet.
2018. máj. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tisztázd vele, neked kell a tér is, mindég együtt lenni, az olyan folytó érzès .

Beszéld meg vele :) aztán majd alakul :)

2018. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a barátomat nem ismeretem, amikor elhívott randizni. 2-3 hét alatt lettem szerelmes belé. Az első héten nem is gondoltam volna, hogy így fogom szeretni! És azután is hónapról hónapra jobban szerettem. Szerintem várjál egy picit, de ne legyél görcsös. Egy kapcsolatban ritka az, hogy mindig egyformán érez a másik, hol az egyikük szeret jobban, hol a másikuk.
2018. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En nem eroltetnem a dolgot.

En dobok mindenkit ha nem erzem jol magam vele.

2018. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!