Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok, szülők, ha ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, szülők, ha ez történne?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, és tegnap feküdtünk le először a 18 éves barátnőmmel. Nagyon tartok attól, hogy mit fog szólni a barátnőm anyukája (mivel apukája sajnos már nincs), ha megtudja. Nektek mi volt a tapasztalatok ilyenkor, amikor a szüleitek megtudták, hogy együtt voltatok valakivel éjszaka? Esetleg ha olvassa ezt olyan szülő, akinek ennyi idős lánya van, akkor mit szólnátok ha ez megtörténne, vagy ha megtörtént hogyan reagáltatok rá?


Én nagyon félek az anyjától, bár védekeztünk. De a reakciójától nagyon félek.



2018. máj. 24. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki elmondani..
2018. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos épp ma látta a használt gumit a kukában, mert épp a szemét tetején volt.
2018. máj. 24. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Mindketten felnőtt emberek vagytok már, mi jogon akadna ki? Ha a lány ugyanilyen szituban mondjuk 14 éves lenne, akkor még megértem, na de így...


Egyébként én ugyan nem szülő vagyok, de anno amikor kb három hónapja voltam együtt a párommal, anyukám nyomott a kezembe egy csomag óvszert, mondván, hogy hamarosan kelleni fog. Én rökönyödtem meg, hogy hogyan gondolja hogy már nemi életet élünk :D (15 éves voltam)

Egy év múlva kellett is, és amikor elmondtam neki, hogy megtörtént, rendesen meghatódott.


A lányt kérdezd meg, hogy az anyukája hogyan áll ehhez a témához, hiszen ő ismeri :D

2018. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
18 éves a lányom. 17 évesen kezdett járni a barátjával akivel még mindig együtt van. Mivel én is voltam 17 éves és fülig szerelmes, tudom, hogy az élet velejárója a szex. Én 17 évesen sokat beszélgettem erről a lányommal, mondtam, hogy az nem bán ha 2 szerelmes szexel. De ha oda jutnak, védekezzenek. A nemi élet tabu. Nem vártam el, hogy a felnőtt lányom meséljen a nemi életéről, bár beszélgettünk róla. Nem akadtam ki, tudomásul vettem, hogy felnőtt lett.
2018. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezt majd ők megbeszélik egymás között. Lehet sőt valószínű hogy már szóba esett a dolog ha nem akkor most fog. Nem olyan rossz hogy az anyja tud róla így legalább tud kihez menni ha problémái vannak. Neked ezzel nincs dolgod.
2018. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne parázz, semmi rosszat nem csináltál, HA SZERETED.
2018. máj. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, szeretem mindennél jobban.
2018. máj. 25. 08:57
 8/8 anonim válasza:

"Sajnos épp ma látta a használt gumit a kukában, mert épp a szemét tetején volt."

Ehhez kell a butaság. Mintha nem lehetett volna eltüntetni, papírzacskóba csomagolni, vagy amit akarsz. Gondolkodni esetleg?

2018. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!