Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem érzek semmit, mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek semmit, mikor megölel vagy megpuszil! Ugye ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem eléggé?

Figyelt kérdés

Vanegy lánya kivel vannak köztünk érzések de ez mindegy is...

Szóval amikor megölel vagy megpuszil, akkor nem tudom átérezni ls élvezni. Egyszerűen mintha megsem történt volna.

Lehet, hogy csak stresszelek és azért nem megy, mert túlságosan rágörcsölök?

És ha igen, akkor mit tegyek ez ellen?

Vagy lehet, hogy mivel nem történik velem ilyen gyakran még nem bírom felfogni? Változni fog ez az érzés egy idővel, miután több ilyen lesz?

(nagyon szeretném, hogy változzon, mert szeretem Őt)



2018. máj. 25. 23:58
 1/5 A kérdező kommentje:
+ mintha kiesne az a pillanat számomra. Csak még túl, nem is tudom váratlan nekem, vagy megszeppenek, vagy mi???
2018. máj. 26. 00:01
 2/5 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint ha valaki iránt komoly érzéseid vannak, akkor már attól is megjelennek a pillangók ha a nevét hallod, vagy rá gondolsz. Ne erőltesd ha nem megy!
2018. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem aztmondtam , hoyg nem jelennek meg, hanem, hogy abban a pillanatban nem érzek semmit. De ha meghallom a nevét, megdobban a szívem.
2018. máj. 26. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagy butaságot írok most, talán arra figyelsz, hogy ne rontsd el az adott cselekvést, minél jobban sikerüljön. Az is lehetséges talán, hogy a lánytól függetlenül csak az elképzelt érzésekbe vagy szerelmes, nem pedig a személybe.


Érdekelne reakció erre a hozzászólásomra

2018. máj. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mozgásszegény életed van?
2018. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!