Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ebben az idióta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben az idióta helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy jóbarátom aki már néhány hónapja tetszik. Egy suliba járunk, ott is szoktunk beszélgetni. Néha ott van vele a két legjobb barátja és akkor velük is elbeszélgetek, meg viccelődünk, de amúgy ha a másik két sráccal összefutok akkor nem állunk le dumálni csak köszönünk egymásnak ha nincs ott a srác aki tetszik.

Na és valamelyik nap beszélgettünk a sráccal kettesben és akkor mondta hogy most a két haverja balhézik és egymáshoz sem szólnak és ez így elég nehéz helyzet neki. És kérdeztem hogy min balhéztak így össze? És mondta hogy "egy lányon amit amúgy teljesen megértek". És kérdeztem hogy na és ki ez a lány? És mondta hogy "igazából te vagy az".

Na én itt egy kicsit lesokkolódtam, mert erre nagyon nem számítottam :D. És a helyzet az hogy ugye nekem bejön a srác és elég valószínű hogy én is bejövök neki, és már szép lassan haladt előre a kapcsolatunk erre most ez bekavart. Ezt elmondtam a barátnőmnek és ő azt mondta hogy amit a két srác érez az valószínűleg nem szerelem, csak imponál nekik hogy szóba áll velük egy idősebb csaj (igen 2 évvel idősebb vagyok :D) és ettől "menőnek" érzik magukat. Hát ebből nem tudom mennyi igaz.

Szerintetek mit csináljak?

17/l 15/f



2018. máj. 26. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, hogy kellene valamit tenned, ez az ő dolguk. Én azt gondolom tényleg tetszel nekik, és igen, valószínűleg csak fellángolás meg tök jó, hogy egy idősebb lány lóg néha velük, de nem érzem, hogy a menőség vagy hasonlók szerepet játszana ebben a sztoriban.


Lehet te vagy az első lány, aki kicsit közelebb került hozzájuk, de még elég fiatalok, szóval érthető, ha az érzelmeik még fejlődésben vannak. Plusz kb. ebben a korban a szexualitás is egyre jobban a főbb fókuszba kerül.


Folytasd az ismerkedést nyugodtan azzal, aki tetszik neked, a másik két srác úgyis elfogadja majd, ha esetleg összejöttök. Nem gondolom, hogy ebből nagy gond lesz, ez csak egy kis haveri marakodás.

2018. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!