Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy fiú aki fél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiú aki fél éve néz egy lányt, mit érezhet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez már fél éve megy mostmár és egyszer se jött oda hozzám és nem tudom hogy akkor mit akar. Szerintem félénk, vagyis velem nagyon elhalkul és meg se szólal, van hogy kissé menekül. Távolról viszont néz engem. Kicsit összezavar ezzel. De ha élőben nem is mer velem beszélni.. Akkor miért nem ír rám Facebookon vagy valahol? Félénk srácok, kérlek segítsetek :"D. Ti facebookon is szégyenlősek vagytok? Hogy viselkedtek azzal a lánnyal aki tetszik nektek? Nálatok mi a különbség a szerelem és a tetszés között? Esetleg tudnátok-e mondani testbeszédi jeleket amiket szoktatok csinálni? Hogy viselkedtek ha egy lányt szerettek? 16/l és f.

2018. máj. 27. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Tuti tetszel neki, de annyira felenk, hogy nem mer kezdemenyezni. Ezert azt javaslom, tedd meg te. Nem elitelendo, ha egy lany kezdmenyez.
2018. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem,ne te menj oda bájologni,ha egy fiú még ehhez is gyáva. Ez nem kicsit gáz
2018. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, h manapság vannak olyan lanyok, akik meg is szegyenitik az ilyeneket, nem csoda ha fél. De majd akkor is muszaj lesz neki lepni ha akar valamit. Ha meg tetszik neked akkor te lepj.
2018. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igazából volt hogy én írtam rá, de aztán nem lett belőle semmi. Facebookon egyáltalán nem látszott rajta semmi. Úgy éreztem magam mintha nem is tudom.. Zaklatnám. Pedig nem. Felhagytam ezzel. Nem tudok már mit csinálni. Várok. Hátha. Szerintetek ez fellángolás vagy már több?
2018. máj. 27. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
#4: Ne erőlködj. Nem látod, hogy nem erdekled? Rád nézni jó neki,de ennyi. Innentől kezdve a hozzáállásoddal csak magadat alazod meg.
2018. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért figyel rám folyamatosan? Miért fél és van zavarban a közelemben? Ez furcsa. De azért köszönöm a válaszod. Vagy lehet hogy nem fbn akar velem beszélni? Annyi oka lehet.
2018. máj. 27. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
#6: Most írtam,jó rád néznie,de ennyi. Nem kellesz neki,mert akinek kell valaki,az nem ilyen közönyös. Nem látod hogy nem érdeklődött soha??
2018. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy csak félénk? Nem volt még barátnője.
2018. máj. 27. 14:02
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

#8: Ha felénk is,ennyire már nem lehet senki az.

Ha mégis,akkor szerintem még beléd is több férfiasság szorult, és egy végtelenül gyáva alakra nyilván nincs szükséged.

2018. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Félénk*

Nem felénk bocsi

2018. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!