Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme tartani vele a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tartani vele a kapcsolatot? Valami tanács esetleg?

Figyelt kérdés
A fiú akiről szó van az osztálytársam volt. Évekig nem igazán beszélgettünk, viszont a tanév végére egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Többször fogta a kezem (talán hülyeségből, mindig tudott rá valami logikus érvet mondani.), segített, ha fáradt voltam felajánlotta hogy üljek a hátára. Ez alatt a rövid idő alatt én nagyon megszerettem. Majd mikor már ő iskolát váltott nem beszeltünk személyesen, csak chateltünk (az esetek 80%-ban én kezdeményeztem). Elég kínosak voltak ezek a beszélgetések, szóval egyre ritkábban írtam neki, mondván nincs sok értelme úgysem. De aztán végül mindig írt, és elkezdett egyre felszabadultabb lenni. Szívecskéket írt, és olyanokat írt hogy soha nem tudna rám haragudni (itt egy kis vicces félreértés esett), mert engem szeret. Kétszer elhívott egy teára, de nekem soha nem volt jó, és kénytelen voltam visszautasítani. Szerintem úgy gondolta hogy le akarom koptatni, pedig írtam hogy máskor viszont szívesen elmennék. Egy ideig egyáltalán nem írtunk, viszont én tudtam róla hogy hogy van, meg mi újság, stb. a legjobb barátomtól, akivel egy szakkörre járnak. És sajnos olyanokat is megtudtam amit nem szerettem volna tudni, bár így talán jobb. Több lánnyal is flörtölgetett egyszerre, meg ölelgette őket. Nagyon rosszul esett, mert azt hittem hogy ő más. Végül úgy döntöttem hogy talán az lesz a legjobb, ha végleg elfelejtem. De egyszerűen nem megy. Ennek ellenére is nagyon hiányzik. Nem csak romantikusan, de mint barát is. Van még értelme írni neki? Vagy egyáltalán tartani vele a kapcsolatot? Én 16/L, ő 16/F.

2018. máj. 27. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Találkozz vele , beszéld meg vele és kiderül :)
2018. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!