Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tőlem? Miért teszi ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve ismerek egy fiut egy baratnomon keresztul (eleinte csak latasbol)

Aztan adodott egy alkalom ahol megismerkedtunk,es nagyon joban lettunk.

Mar akkor ereztem,hogy ez nem szimpla baratsag.Eleinte csak bokolgatott,aztan mikor talalkoztunk mindig megolelt,meg olyan tipikus fiusan adta elo magat,csak hogy idegesitsem magam(kikototte a cipofuzom,elvette a napszemüvegemet meg hasonlok)

Olyanokat mondott,h o mennyire szeret,es hogy majd lesznek gyerekeink (nyilvan poenbol,mert mindketten 14 evesek vagyunk)

Meg eleinte nem volt parja keringore,es azt mondta,hogy velem akar tancolni,meg hogy elvisz moziba (amibol nem lett semmi lol)

Egyszoval tokeletesen ugy tunt,mintha tetszettem volna neki.

De egyszeruen van egy enje,ami iszonyatosan idegesit,megpedig olyankor azt szokta csinalni,hogy konkretan szarik belem

En probalok vele beszelgetni,de szó nélkül otthagy.

Messengeren is nem mindig válaszol arra amit irok,es ha válaszol is,akkor is csak rovidet vagy olyat amivel lerazhat.

Par napja osszekaptunk,mert megmondtam neki,hogy dontse el,hogy vagy normalisan viselkedik velem,vagy inkabb ne is beszeljunk,mire eloadta hogy nem tudja mirol beszelek.

Miert Ilyen?Miert van az,hogy az egyik pillanatban meg bokolgat,olelget,masikban meg szinte a letezesemrol sem vesz tudomast?

Masoknak is sokat mesel rolam,hogy milyen joban vagyunk,es epp ez az,amiert nem tudom megerteni ezt a viselkedeset.

Emellett meg regebben azt mondta,h nem mer sokszor ram irni,mert hogy fel hogy zavar..ezt vajon annak szanta,hogy lerazzon,vagy valami masra utal?

Sokszor mondtam mar neki oszinten,hogy szeretem ot,de szerintem o azt gondolja,hogy csak baratilag.

Mit kene tennem,hogy felvilagositsam,hogy en komolyan gondolom ezt?


2018. máj. 27. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondogasd neki hogy szereted őt. Némelyik fiút ez megijeszti, pláne ha még nem is komoly a kapcsolat. (de majd a srácok kijavítanak ha tévedek)

Vedd lazán a dolgokat, keress valami hobbit. Ha ír neked válaszolj, érezzétek jól magatokat együtt, de nem kell rágörcsölnöd a dolgokra :)

2018. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!