Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha total odavagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha total odavagyok erte? 17/Lany

Figyelt kérdés
Szoval. Szerintetek mit tegyek? Van egy ferfi akit megismertem es totalisan odavagyok erte. Hogyan adjam ezt a tudtara? Lehetseges hogy ez kolcsonos bar nem tudom. Felek hogy csak jatszadozik velem. Sokat bokol viccelodik neha kisse perberz ilyenek. De felek hogy csak kihasznalni akar. O egyebkent joval idosebb nalam. De en total bele vagyok esve. Hogyan kezdemenyezzek? Mivel tudom fele jelezni hogy nrkrm bejon? Bar lehetseges hogy tudja mert ha ottvan folyton mosolygok es ilyenek. Egyebkent mindig o kezdemenyezi a beszelgetest. Az emlitett ember egyebkent buszsofor. Csaladja szerintem nincsen.
2018. máj. 27. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Ezt az ötletet hagyd elúszni. Nem vagytok közel sem egy értelmi színvonalon (remélem) nincs miről beszélnetek. Csak a szex kell neki tőled ez kb 99%. Essél bele mádba, fiatal vagy még ahhoz, hogy felcsináljon egy vén faszi.
2018. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek! Hagyd a francba, csak magaddal szúrnál ki. A fickó csak meg akar fektetni. Utána persze sajnálhatnád magad, hogy nem adja meg neked azt amire vágysz, meg hogy csak úgy ott hagyott. Nem éri meg. Keress inkább valaki hozzád illő rendes fiatal srácot aki nem kihasználni akar!
2018. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!