Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért nem ír rám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem ír rám?

Figyelt kérdés

Egy ideje megismerkedtünk egy fiúval, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, be vallotta hogy tetszem neki és én is, csak az a probléma, hogy másik országban lakik ezért Facebookon tartjuk a kapcsolatot, vagyis minden nap irkálunk egymásnak. Észrevettem, hogy az utóbbi pár napban ő nem igazán ír, inkább csak én neki és akkor sem valami bőveszédű, attól függetlenül, hogy néha rengeteget dumálunk minden féléről. Tényleg lehet valami gond, vagy esetleg csak túlgondolom. Előre is köszi

16/L



2018. máj. 30. 05:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, rájött, hogy ez a távkapcsolat értelmetlen, kilátástalan, és alábbhagyott a lelkesedése.
2018. máj. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 October15 ***** válasza:

Még mindig jobb mintha azt kérdezné, hogy lehet-e terhes ha a fél focicsapat tele lőtte a méhét.. XD


Kérdezd meg. Lehet, hogy tőled független okból ír kevesebbet ahogy az ellenkezője is lehet. Ezt aligha fogjuk kitalálni.


26F

2018. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is így van csak én lány vagyok és egy 16 éves fiúval beszélgetek gmailon. Egyre kevesebbet ír, azt mondja hogy nagyon elfoglalt. 14/L
2018. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!